Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki

Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki

Autor: Holly Jackson

Sprawa jest zamknięta. Pięć lat temu uczennica Andie Bell została zamordowana przez swojego chłopaka – Sala Singha. Policja wie. że to był on. Wszyscy w mieście to wiedzą.

Ale dorastająca w tym samym miasteczku Pippa Fitz-Amobi nie jest tego taka pewna. Kiedy wybiera tę sprawę jako temat swojego ostatniego rocznego projektu w szkole. zaczyna odkrywać tajemnice. które ktoś w mieście desperacko chce pozostawić w ukryciu. Wkrótce szkolne zadanie przeradza się w śmiertelne zagrożenie.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 25.9


Stranger Things. Ciemność nad miastem

Autor: Adam Christopher

„Pisanie tej książki przysporzyło mi wiele radości. Jestem wielkim fanem serialu. a Jim Hopper to mój ulubiony bohater. Zagłębienie się w jego przeszłość w Nowym Jorku było świetnym doświadczeniem i mam nadzieję. że czytelnicy będą mieli równie wiele frajdy z poznawania jego przygód. co ja. kiedy je pisałem” – napisał na swoim blogu autor. Adam Christopher.

Boże Narodzenie. Hawkins. 1984. Szeryf Hopper chce spędzić w spokoju pierwsze święta z Jedenastką. lecz jego adoptowana córka ma inne plany. Mimo protestów Hoppera. wyciąga z piwnicy pudło opisane „Nowy Jork” i zaczyna „przesłuchanie”. Jak to się stało. że Hopper wiele lat temu wyjechał z Hawkins? Co oznacza „Wietnam”? Dlaczego nigdy nie wspomina o Nowym Jorku?

I choć Hopper wolałby zm

29.9: https://woblink.com/ebook/z-ciszy-martyna-senator-153918u

Cena:wacław forajter, jacek bocheński blog, angielski dla seniorów pdf, znak miesiecznik, czarne dziury hawking, marek krajewski audiobook, cyberchoroby, assassin’s creed odyssey chomikuj, virion tom 4, de barbaro książki, bursztynowa komnata książka, rachunkowość finansowa z uwzględnieniem mssf, czarny mag tom 3, więcej niż my pdf, mary beard spqr, przemijanie definicja, rozmowy z rodzicami, czarodziej jakub, oko pustyni, sergiusz piasecki pdf…