Wielki Ogarniacz Pracy. czyli jak robić i się nie narobić

Wielki Ogarniacz Pracy. czyli jak robić i się nie narobić

Autor: Pani Bukowa

Od Pana Buka dowiesz się. jak dostać obniżkę zamiast podwyżki i dać się przygnieść przez asap. fakap i dedlajn. Jak znaleźć najgorszą pracę na świecie. a potem nie potrafić jej rzucić. A przede wszystkim – po co pracować. tak właściwie.

Pani Bukowa nauczy cię. jak przetrwać w korporacyjnej dżungli i ogarnąć wieczór integracyjny w escape roomie. Jak od siedzenia na Fejsie zostać social media ninją. A także jak obeżreć się na szkoleniu i zawsze. ale to zawsze. mieć przy sobie kubek kawy.

Bo narzekamy na pracę. ale w sumie bez niej byłoby nudno. Trzeba tylko wiedzieć. jak robić. żeby się nie narobić.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 32.99


Zbyt inteligentni. żeby żyć szczęśliwie

Autor: Siaud-Facchin Jeanne

Czy inteligentny człowiek może być szczęśliwy? Pytanie wydaje się absurdalne. ale często jest uzasadnione. ponieważ osoby inteligentne są nierzadko nadwydajne mentalnie i wysoko wrażliwe. co sprawia. że trudniej im doświadczać szczęścia. • Widzisz więcej niż inni. bywasz więc krytyczny i zdarza ci się coś ostro skomentować? • Marzysz o tym. żeby czasem naiwnie spojrzeć na świat i dać się ponieść fali uczuć? • Ciągle coś analizujesz. dzielisz włos na czworo. zamiast od czasu do czasu poprzestać na uproszczeniach? • Działasz według schematu wszystko albo nic. choć czujesz. że takie perfekcjonistyczne podejście cię przerasta? • Czasem przytłacza cię ogrom napływających informacji. a codzienne czynności to dla ciebie zbyt wiele? • Chcesz kontrolować rzeczywistość. ona jednak wciąż ci się wymyka? Jeśli na część tych pytań odpowiedziałeś twierdząco. ta książka jest właśnie dla ciebie. Z jej pomocą w końcu pojmiesz i na nowo oswoisz własną osobowość. a dzięki temu. że połączysz swoje zasoby intelektualne i emocjonalne. zyskasz zrozumienie i akceptację otoczenia. Autorka. uznana psycholożka i terapeutka. da ci konkretne wskazówki. jak zamienić wieczny roller-coaster w zadowolenie z życia i sprawić. by szczególna kreatywność i nadwydajność przyniosła tak oczekiwane poczucie spełnienia.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 37.9


Piękny sekret

Autor: Christina Lauren

Sztywny brytyjski menedżer. przebojowa amerykańska stażystka i gorący romans. który grozi międzynarodowym skandalem

Kiedy szef oznajmia Ruby Miller. że wysyła ją na długą delegację do Nowego Jorku. dziewczyna jest zszokowana. Jako jedna z najlepszych w branży inżynieryjnej w Londynie wie. że zawodowo sobie poradzi. Ale drży na myśl. że najbliższy miesiąc spędzi blisko zawodowo i fizycznie – bo w tym samym hotelu – z Niallem Stellą. szefem planowania w firmie i największym ciachem na świecie. Chociaż ona od miesięcy jest w nim zadurzona. Niall ledwie ją zauważa. Dopiero po całonocnym flircie na pokładzie samolotu budzi się i zaczyna zwracać na nią uwagę…

Niall Stella. świeży rozwodnik. rzadko się rozluźnia i łamie reguły. a jak sam najlepiej wie. z kobietami radzi sobie beznadziejnie. Ale nawet on docenia powiew świeżego powietrza. jaki wnosi spontaniczna Ruby. Kiedy atrakcyjna Kalifornijka stawia sobie za cel pomóc seksownemu Brytyjczykowi rozluźnić się. nic jej nie powstrzyma. Tysiące mil od Londynu łatwo kochankom udawać. Ale czy związek. który zbudowali. nie runie po powrocie do domu?

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 28


Gra luster

Autor: Andrea Camilleri

Gdy Montalbano postanawia pomóc swojej nowej sąsiadce. Lilianie Lombardo. po tym jak silnik jej samochodu odmawia posłuszeństwa. nie domyśla się nawet jakie będą konsekwencje tego niewinnego i życzliwego gestu. Wkrótce okaże się. że inteligentna. piękna i dość oszczędna w dzieleniu się informacjami o swoim mężu kobieta ma również swoich zaciekłych wrogów. Czy w tej sytuacji rosnące zainteresowanie Liliany osobą komisarza Montalbano to na pewno zasługa wyłącznie jego osobistego uroku? A może stara się go zmylić lub nawet wpędzić w poważne kłopoty?

W międzyczasie uwagę Montalbano przyciąga również zagadka bomby. która wybuchła przed opuszczonym magazynem w Vigacie. Dla kogo miała być przeznaczona? I dlaczego podłożono ją właśnie w tym miejscu? Gdy Montalbano i jego koledzy podejmują śledztwo. przesłuchując kolejnych mieszkańców okolicy – z których wielu ma powiązania z mafią – natrafiają na coraz to nowe fałszywe tropy.

W miarę jak zachowanie Liliany staje się coraz bardziej nieprzewidywalne. a jej niedyskrecja zagraża reputacji Montalbano. powoli zagęszcza się poczucie zagrożenia. Komisarz zaczyna zdawać sobie sprawę. że został zaprowadzony do swoistego gabinetu luster. w którym niebezpieczeństwo może czaić się wszędzie i nic nie jest oczywiste…

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 25


ISBN

9788366278301: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/szmery-piotr-bojarski-147332u

Cena:


ISBN

9788381795708: Wydawnictwo

Format

46.9: https://woblink.com/ebook/nienawidze-cie-nie-odchodz-jerold-j-kreisman-hal-straus-marzena-szymanska-blotnicka-186433u

Cena: Hal Straus


ISBN

9788366234062: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/bracia-slater-branna-l-a-casey-139269u

Cena:rynek finansowy pdf, z klasą, na luzie. dobre maniery, zdrowy rozsądek i sztuka łamania zasad, cyberterroryzm pdf, dowody na istnienie, manson. cia, narkotyki, mroczne tajemnice hollywood, egzystowanie, robert d. kaplan, kodeks pracy 2019 pdf do pobrania, roksana wróbel, darda stefan, opowiadania bizarne chomikuj, seks bez ograniczeń, samorząd terytorialny dolnicki pdf, baszka, złoto wrocławia, agnieszka bryc, sparks z każdym oddechem, raw rebirth belle aurora pdf, misja ognistej gwiazdy, piketty kapitał w xxi wieku, książki w pdf, meghan march bogaty i grzeszny pdf, statyka płynów, królowa cieni pdf…