ISBN

ISBN

9788381772112: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/golda-tencer-jidisze-mame-golda-tencer-katarzyna-przybyszewska-ortonowska-178147u

Cena:


Blockchain jako innowacja systemowa

Autor: Włodzimierz Szpringer

Technologia rozproszonego rejestru (blockchain) to jedna z największych innowacji w gospodarce cyfrowej. Oznacza przekształcenie „internetu informacji” w „internet wartości”. umożliwiając wymianę wartości w środowisku cyfrowym i eliminując pośredników. W połączeniu z Cloud Computing oraz Big Data technologia blockchain sprzyja tworzeniu zupełnie nowych modeli biznesowych. Najbardziej spektakularne zastosowania blockchain znajduje obecnie w sektorze finansowym. np. na rynku kryptowalut czy na rynku finansowym (tokenizacja). Nie ulega wątpliwości. że technologia ta zmieni całkowicie bankowość i generalnie usługi finansowe. Mariaż gospodarki kognitywnej. rozwiązań mobilnych. FinTech. kryptowalut oraz blockchain oznacza powstanie radykalnie nowych modeli biznesowych w sektorze finansowym. Podc

:

Cena:


ISBN

9788379454679: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/druga-szansa-mariotti-lidia-178247u

Cena:


Michael. Brother of Jerry

Autor: Jack London

Craving for travel. curiosity and a great desire to find his brother made the Irish Terrier Michael to get on board the ship. Friendship with a man helped Michael to survive in a sea voyage. and unusual quick wits made the terrier a welcome prey for sensational hunters. But at any twist of fate. Michael believed that sooner or later he and his brother would be together again.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Happy Uroda. Piękno jest w Tobie – ebook

Autor: Kasia Bem

Kasia Bem. autorka bestsellera Happy Detoks. w swojej nowej książce Happy Uroda proponuje weekendowy. tygodniowy i 21-dniowy holistyczny program upiększający dla ciała i duszy. a w nim między innymi: jogę twarzy czyli lifting bez skalpela. dietę. która odejmuje lat. ponad 50 nowych przepisów na zdrowe posiłki. naturalne kosmetyki. W książce czytelniczka znajdzie także wprowadzenie do technik oddechowych i medytacyjnych. mudry mocy oraz pozytywne afirmacje. Happy Uroda to coś więcej niż przewodnik po świecie holistycznej pielęgnacji. to prawdziwy niezbędnik dla każdej kobiety. która chce w naturalny sposób zadbać o siebie i tak jak autorka podziela opinię. ze prawdziwego piękna należy szukać w sobie.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 7.99


ISBN

9788381772242: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/w-poszukiwaniu-prawdy-nora-roberts-magdalena-rabsztyn-aniol-178194u

Cena:


Pamiętnik inteligenta

Autor: Rakowiecki Jerzy

Takiej książki jeszcze nie było: wspomnienia powstańca warszawskiego i aktora. panicza z dworu i dyrektora teatru. komedianta i inteligenta. Kilkadziesiąt lat XX-wiecznej polskiej historii. w której mieszają się melancholia i satyra. patriotyzm i kpina. okupacja hitlerowska. stalinizm i stan wojenny. A nade wszystko parada największych sław teatralnych – Kazimierza Dejmka i Leona Schillera. Elżbiety Barszczewskiej i Romana Wilhelmiego. Tadeusza Łomnickiego i Niny Andrycz – widzianych z bliska. opisanych bez pardonu. z ich tajemnicami. słabościami i kulisami ich sławy. W sumie: Polska wielka i śmieszna. Polacy wspaniali i mali. A refleksje zaskakująco współczesne.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse sp. z o.o.

Cena: 27.9


https://woblink.com/product-publication/download/180308/epub

1:

:

Cena:akt komunikacji, bolkowski, analiza decyzyjna, anna turula, mamo chcę kupę, stephen king książki pdf, gra o tron audiobook download, beatą harsimowicz, dyplomacja krykietowa, stanisław lem bajki robotów, książki pdf za darmo, ekg interpretacja, zarządzanie przez wyniki, dziennik bridget, bruce lee książka, dziewczęta z auschwitz książka, degresywna proporcjonalność, karolcia pdf za darmo, uncharted 1 trofea, rodzinna matematyka, aleksander fredro komedie, zaczarowana zagroda tekst do pobrania, nora sakavic…