Dziewczynka z Luna Parku: część 2

Dziewczynka z Luna Parku: część 2

Autor: Dromlewiczowa Zofia

W białej. lekkiej sukience księżniczka Aniceta występowała przed publicznością. Śpiewała w wielu językach. a jej występom towarzyszyły zawsze gromkie brawa. Jednak gdy tylko schodziła ze sceny i zdejmowała piękny strój stawała się Anką – kilkuletnią dziewczynką. która lubiła zabawę z innymi dziećmi. Wraz z ukochanym ojcem jeździła z występami od miasteczka do miasteczka. nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Aż pewnego razu oboje trafili do Luna Parku. gdzie ojciec znalazł stałą pracę. Życie dziewczynki wreszcie ma szansę się zmienić…

Druga część powieści autorstwa Zofii Dromlewiczowej.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Włoskie miniatury

Autor: Adam Szczuciński

Książka poświęcona współczesnym podróżom do Włoch (Wenecja. Florencja. Rzym. Neapol i Sycylia). Hiszpanii i Tunezji. Zawiera opis wędrówek. spotkań z ludźmi. sztuką i literaturą. Pokazuje. jak odnajdywać ślady przeszłości w dzisiejszym krajobrazie Włoch. Talent autora sprawia. że słyszymy żywy głos jego wielkich poprzedników i zgiełk śródziemnomorskiej codzienności.

„Pisanie o Włoszech. o włoskich podróżach jest zdawaniem samemu sobie relacji z tego. co w życiu ważne. istotne. piękne. Robieniem notatek. szkicem do rysunku. Zapiskami na marginesach cudzych dzieł. (…)

Wyspa Burano słynie z wyrobu koronek. W dodatku każdy dom w miasteczku pomalowano na inny kolor. Mają tam jeszcze krzywą wieżę. Jest też targ rybny – gdy przychodzę. jest już pusty. Pozostał tylko zapach.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5begin again pdf, założenia konstrukcyjne, remigiusz mroz ksiazki, wstęp do prawoznawstwa chauvin, wojciech ziółek, wielka księga ogrodnika i działkowca. praktyczny poradnik, longworth, bogaty i grzeszny pdf, teorie stosunków międzynarodowych, mróz trylogia, darmowe ebooki pełne wersje pdf, zbrodnia i kara online, cenzura w prl przykłady, obliczanie dawki leku, adam figiel, iwona karasek wojciechowicz, w duchu i przyjaźni, prześniona rewolucja andrzej leder, zemsta pachnie wilkiem…