W moim znaku Waga

W moim znaku Waga

Autor: Andrzej Sikorowski

Długo wyczekiwana autobiografia lidera grupy Pod Budą

Nie spodziewajcie się fabularnej konsekwencji ani dyscypliny opowiadania.

Wraz ze znanym autorem tekstów. kompozytorem i gitarzystą Andrzejem Sikorowskim udajemy się w podróż po jego życiu i twórczości. a wstępem lub puentą każdej opowieści jest tekst piosenki.

Lider grupy Pod Budą. autor słynnych przebojów takich jak Bardzo smutna piosenka retro. Ballada o ciotce Matyldzie czy Nie przenoście nam stolicy do Krakowa opowiada o swoim dzieciństwie i fascynacji sportem. o studiach i początkach muzykowania. o rodzinie. karierze. podróżach z gitarą i bez niej. ulubionych miejscach – Krakowie. Zakopanem. Grecji. wreszcie o ukochanych zwierzakach i instrumentach.

Mam słabość do ludzi bez względu na ich poglądy i przekonania.

Na kartach książki odnajdziemy portrety wielu znakomitych postaci. które artysta spotkał na swojej drodze. między innymi artystów: Anny Szałapak. Zbigniewa Wodeckiego. Marka Grechuty. Piotra Skrzyneckiego. Grzegorza Turnaua czy Andrzeja Zauchy. Nie zabraknie również związanych z nimi anegdot.

Zawsze starałem się pisać z morałem. przesłaniem. wnioskiem.

Twórczość muzyczna od samego początku jest dla Andrzeja Sikorowskiego sposobem. w jaki artysta dzieli się z odbiorcą swoimi przemyśleniami; podobnie jest i tutaj: opowieści. anegdoty i wspomnienia są tu często punktem wyjścia do mądrej refleksji na temat minionego i współczesnego świata.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9


ISBN

9788324225262: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/od-malego-bergu-do-wielkiego-bergu-broszury-emigracyjne-1951-1956-stanislaw-cat-mackiewicz-171166u

Cena:


Nikt nie słucha

Autor: Sierakowska Judyta

Szalone lata dziewięćdziesiąte w Polsce miały ścieżkę dźwiękową i było nią disco polo. Muzyka chodnikowa królowała na targowiskach. stadionach i w mafijnych dyskotekach. Przy disco polo przeżywano pierwszą miłość i wybierano prezydentów. W czasie niedzielnej emisji telewizyjnego Disco Relaxu ulice pustoszały. a księża przesuwali godziny mszy. A kasety i płyty. nie zawsze legalne. sprzedawały się w milionach.

Dzisiaj chodzi już o inne miliony – o miliony wyświetleń w internecie. Fani nie piszą do idoli listów. tylko zaczepiają ich na Facebooku. Największe gwiazdy gatunku wchodzą do głównego nurtu polskiej rozrywki. już nie siedzą w poczekalni. Disco polo wraca na stadiony i do telewizji. Ale przecież disco polo nikt nie słucha…

Wydawnictwo:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/171110/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788379506149: Wydawnictwo

Format

6.3: https://woblink.com/ebook/pstra-wstega-the-adventure-of-the-speckled-band-arthur-conan-doyle-171296u

Cena:


ISBN

9788379506217: Wydawnictwo

Format

5: https://woblink.com/ebook/piec-pestek-z-pomaranczy-the-five-orange-pips-arthur-conan-doyle-171293u

Cena:stosunki bilateralne, tajemnice starego domu, cukierku ty łobuzie ebook, kiedy śpią anioły, bajki z misiami, command & conquer 4: tyberyjski zmierzch, niemiecki na obcasach, zarządzanie ryzykiem w przedsiębiorstwie pdf, księga xiii, dominik gzyra, lektury patriotyczne, rozmowy o śmierci i umieraniu pdf, oczy smoka, irena chołuj…