ISBN

ISBN

9788324161102: Wydawnictwo

Format

29.8: https://woblink.com/ebook/slady-sprzed-milionow-lat-michael-baigent-25556u

Cena:


Wehikuł czasu

Autor: Herbert George Wells

„Wehikuł czasu” to powieść fantastyczna autorstwa Herberta George’a Wellsa. Utwór ukazał się w 1895 roku.

Głównym bohaterem powieści jest anonimowy naukowiec mieszkający w Richmond. zwany przez narratora Podróżnikiem w Czasie. Podczas cotygodniowego obiadu ze znajomymi mówi im. że czas jest czwartym wymiarem. oraz pokazuje mały prototyp machiny przemieszczającej się w czasie. Opowiada także. że stworzył wehikuł zdolny przenieść człowieka. Tydzień później spóźnia się na obiad i zaczyna swoją opowieść. stając się narratorem.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.99


Leśna Polana

Autor: Katarzyna Michalak

Czy wszystkie życiowe porażki i niegodziwości można tłumaczyć trudnym dzieciństwem? Jeśli tak. to trzej bracia Prado – Wiktor. Marcin i Patryk – mogliby się stoczyć na samo dno i obwiniać tego. który zamienił pierwsze lata ich życia w piekło: swojego ojczyma.

Trzy przyjaciółki – Gabrysia. Majka i Julia – też nie miały najłatwiej. O Majce i Julii rodzice zapomnieli. a Gabriela od najmłodszych lat musiała dbać o siebie i o przybranego ojca. którego ubeckie tortury pozbawiły zdrowia i sił.

Pierwszy tom Leśnej Trylogii opowiada o dramatycznych losach Gabrieli i Wiktora. których łączy miłość. ale dzieli Zło bezwzględne i okrutne. nie cofające się przed niczym…

Jest jednak zakątek. w którym ich drogi muszą się przeci

26.9: https://woblink.com/ebook/madeline-dearest-tom-3-lex-martin-177401u

Cena:


ISBN

9788324057320: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/trucizna-czyli-jak-pozbyc-sie-wrogow-po-krolewsku-eleanor-herman-147430u

Cena:


Krew z mojej krwi. Wiosna komisarza Ricciardiego

Autor: Maurizio de Giovanni

Luigi Alfredo Ricciardi. komisarz neapolitańskiej policji. ma niezwykły dar: widzi cierpienie umierających i słyszy ich słowa. Przy pomocy swego wiernego brygadiera prowadzi śledztwo w biednej dzielnicy miasta. gdzie znaleziono ciało starej Carmeli Calise. swego czasu znanej wróżbiarki i lichwiarki. Co umierająca wyjawi komisarzowi? Sekrety jej klientów były dobrze strzeżone… Tej wiosny 1931 roku w Neapolu czuło się zapach nienawiści. krwi i zawiedzionych uczuć.

Krew z mojej krwi to drugi tom neapolitańskiego cyklu Maurizia de Giovanni.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 28


ISBN

9788366134317: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/fallen-crest-szkola-tijan-meyer-129859u

Cena:moje serce w dwóch światach pdf chomikuj, leszek bielecki, lwów 1918, historia alternatywna, jerzy wolak, www libra ibuk pl, king frazier pdf pl, hołownia i prokop, ignacy karpowicz, letnia noc, osho audiobook, w pułapce stachula, tomasz sapota, zahir paulo coelho, biegnij chłopcze biegnij książka, życie od nowa, japoński przepis na stuletnie życie, techniki erystyczne, erotyczne mp3…