Projekt Prawda

Projekt Prawda

Autor: Mariusz Szczygieł

„Prawdy wyczute. prawdy wyczytane. prawdy wykradzione…” – jeden z czołowych polskich reportażystów odsłania się przed czytelnikami w fascynującym polowaniu na prawdę – o sobie i o nas. Bo co człowiek – to inna prawda.

„Projekt: prawda” to pozycja. jakiej na polskim rynku wydawniczym jeszcze nie było. Książka ta jest kolażem. na który składają się miniatury Mariusza Szczygła z własnego i cudzego życia oraz powieść z 1959 roku „Portret z pamięci” zapomnianego dziś pisarza Stanisława Stanucha.

Szczygieł stawia swego rodzaju pomnik tej przebrzmiałej. ale cenionej kiedyś powieści. porównywanej w latach 60. z dziełami Sartre’a czy Camusa. Jeszcze się nie zdarzyło – uważa pomysłodawca projektu – żeby autor. którego zafascynuje jakaś książka.

Wydawnictwo: Liber Novus

Cena: 29.99


Porwanie lady Alice

Autor: Helen Dickson

Lady Alice Frobisher straciła ojca w wojnie domowej i wraz z matką i bratem musiała uciec do Francji. Tam została wplątana w głośny skandal. gdy jej brat zabił w pojedynku hrabiego. z którym była zaręczona. Matka Alice. nie tracąc nadziei na dobrą partię dla córki. oddała ją pod opiekę krewnej w Londynie. Kiedy już wydawało się. że nieszczęścia należą do przeszłości. Alice ponownie wpada w tarapaty. Pewnego wieczoru wychodzi na spotkanie i znika bez śladu…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


ISBN

9788379247004: Wydawnictwo

Format

17.45: https://woblink.com/ebook/piata-pora-roku-n-k-jemisin-27587u

Cena:


ISBN

9788365707024: Wydawnictwo

Format

32: htt

Cena: 9.99prawo kanoniczne czasopismo, podnieś głowę, piekło hulka, kristen ashley, ania z zielonego wzgórza ebook, ludzie doskonali, księgi jakubowe ebook, barańczak wiersze zebrane pdf, ponad światem, audrey carlan dusza, europa walczy 1939-1945. nie takie proste zwycięstwo, cukierku ty łobuzie pdf za darmo, turbulencja dariusz kulik, jaki format kindle, abc pewności siebie i atrakcyjności…