ISBN

ISBN

9788301183912: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/paradoks-czasu-philip-g-zimbardo-john-boyd-18777u

Cena: John Boyd


Niewyjaśnione okoliczności

Autor: Shepherd Richard

Pasjonująca i niezwykle poruszająca opowieść wybitnego lekarza medycyny sądowej. który przeprowadził ponad 23 tysiące sekcji zwłok. opiniował autopsję księżnej Diany (jego opinia była kluczowa dla śledztwa) i uczestniczył w wyjaśnianiu wielu głośnych spraw z pierwszych stron gazet. takich jak masakra w Hungerford czy atak na World Trade Center.

Dr Richard Shepherd. czołowy brytyjski lekarz medycyny sądowej. poświęcił swoją karierę zawodową odkrywaniu tajemnic śmierci.

Gdy ktoś umrze śmiercią gwałtowną lub z niewyjaśnionych przyczyn. zadaniem dr. Shepherda jest ustalić przyczynę zgonu. Każda sekcja zwłok to swego rodzaju zagadka kryminalna – a dr Shepherd przeprowadził ich w swoim życiu ponad 23 tysiące. Dzięki swoim umiejętnościom. oddaniu i wnikliwości jest w stanie odpowie

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 35.9


The Perfect Game. Tom 2. Zmiana

Autor: J Sterling

Jack pojawił się u mnie w nocy. po sześciu miesiącach braku kontaktu. Trzymał dwanaście czerwonych róż. Powiedział. że jest mu przykro. że mnie kocha i chce wszystko naprawić. Cała moja złość o jego planowane małżeństwo i udawaną ciążę z Chrystle. postanowienie. że nie chcę więcej widzieć tego faceta. ulotniły się na sam jego widok. Zapragnęłam zaprosić Jacka z powrotem do swojego życia. ale musiałam wiedzieć jedno – że tym razem zostanie ze mną na zawsze.

W oczekiwanej kontynuacji bestsellerowej powieści The Perfect Game Jack i Cassie szybko zdają sobie sprawę. że ich miłość zostanie wystawiona na kolejne próby.

O przeszłości nigdy nie da się naprawdę zapomnieć.

***

Związek to niełatwa gra zespołowa. Na Cassie i Jacka spada wiele bolesnych ciosów.

18.65: https://woblink.com/ebook/ulica-mnie-wola-beata-szady-19862u

Cena:


ISBN

9788380493124: Wydawnictwo

Format

20.9: https://woblink.com/ebook/bloki-w-sloncu-lidia-pankow-21227u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 3291

https://woblink.com/ebook/gugara-andrzej-dybczak-3291u

:

Cena:żemła, scenariusz przedstawienia profilaktycznego dla gimnazjum, przemysław śliwiński, ebook na prezent, komitet praw dziecka onz, dziennik bridget, anna boroń, atlantyk i pacyfik, rozmyślania marek aureliusz, charlotte i koń marzeń, polactwo, nominacje nike 2020, choroby wieku dziecięcego, kolejne 365 dni ebook za darmo, czas gniazdowania, kompendium neurologii, wytrzymałość materiałów niezgodziński, metody i techniki badań pedagogicznych łobocki, imię zbigniew…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin