ISBN

ISBN

9788366520714: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/mrozne-lzy-tom-2-bree-barton-184169u

Cena:


Humory Hipolita Kabla

Autor: Roksana Jędrzejewska-Wróbel

Jamnik Hipolit Kabel jest wyjątkowo humorzasty. Bywa smutny. często dopada go chandra. zdarza mu się złościć. a raz wręcz eksplodował. na szczęście obyło się bez strat. Ktoś. kto jest jego przyjacielem. musi być wyjątkowo cierpliwy. łagodny i wyrozumiały. Czy jest ktoś taki? Owszem. Wierny druh kot Alojzy Kocioł zrobi dla Kabunia (jak go pieszczotliwie nazywa) wszystko. Ze stoickim spokojem zniesie każdą uszczypliwość. bez wahania odpowie na każdy desperacki sms. poszuka zaginionego dobrego humoru. przyniesie ulubione serdelki. a nawet odda własne marzenie. 

Humory Hipolita Kabla mogą wywołać trudne do opanowania salwy śmiechu. Czytelników prosimy o rozwagę i niespożywanie w trakcie lektury serdelków (ani wątrobianki. ani kaszanki).

Wydawnictwo:

Cena: 35.9


Kłamstwa w blasku księżyca

Autor: Amanda Quick

W Londynie znikają młode dziewczęta – osierocone bogate dziedziczki.
Trop wiedzie do ponurego zamku. gdzie są więzione. Guwernantka Concordia Glade postanawia ocalić dziewczęta. Lecz nawet najbardziej samodzielna i odważna młoda dama potrzebuje czasem pomocy. Tę pomoc nieoczekiwanie oferuje jej Ambrose Wells. dżentelmen-włamywacz z tajemniczym tatuażem na piersi. Lecz plan ucieczki tylko z pozoru wydaje się genialny. A Ambrose tylko z pozoru wydaje się tym. za kogo się podaje…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


ISBN

9788362170760: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/ostatnia-z-dzikich-trudi-canavan-piotr-w-cholewa-24109u

Cena: Piotr W. Cholewa


Rekreacje Mikołajka

Autor: René Goscinny

Mikołajek. Joachim. Euzebiusz. Maksencjusz. Alcest. Ananiasz… To imiona najpopularniejszych łobuziaków w historii literatury dziecięcej. Ich przygody bawią polskich czytelników już od pół wieku!

Przez lata książki ukazywały się w niezmienionej szacie graficznej – ten charakterystyczny kwadratowy format rozpoznawał każdy fan serii.

Na pięćdziesiątą rocznicę pierwszego polskiego wydania serii wreszcie pojawia się wersja elektroniczna.

Nowoczesna forma e-booka zawiera jednak te same przezabawne ilustracje i historie. które ciągle zdobywają nowych czytelników w różnym wieku. zachwycając kolejne pokolenia.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 24.9


To nie jest propaganda

Autor: Peter Pomerantsev

Żyjemy w czasach. kiedy to impuls. plotka czy fake news z mediów społecznościowych kreują codzienność. Hakerzy. internetowe boty. a może ISIS. Putin. Trump czy trolle internetowe kształtują naszą rzeczywistość oraz wartości. Pomerantsev udowadnia. że niejednokrotnie to właśnie online. w social mediach wykorzystywanych przez polityków toczą się nowe wojny o systemy wartości. demokrację i wizję świata. Autor podróżuje po świecie. bada archiwa. rozmawia z ludźmi próbującymi walczyć z fake newsami. Z podróży od Manili. przez Pekin. Moskwę po Stany Zjednoczone i Meksyk. Pomerantsev przywozi refleksje. że większy dostęp do informacji nie oznacza dla nas więcej wolności. Mniej lub bardziej autorytarne reżimy kontrolują narrację. uciszają przeciwników. ale i własnych obywateli poprzez bombardowanie i

Wydawnictwo: Lingo

Cena: 19.9


Pięć kluczy do uważnego porozumiewania się

Autor: Susan Gillis Chapman

Dziś coraz częściej nasz bezpośredni kontakt z innymi ludźmi zastępują sms-y. maile. Taka „zamknięta” komunikacja nie pozwala wykorzystać możliwości naszych i naszych rozmówców. Tymczasem dobre porozumiewanie się to podstawa każdego udanego związku – w małżeństwie. rodzinie. wśród przyjaciół i współpracowników. A praktyka uważności pomaga porozumiewać się lepiej i skuteczniej.
Pięć kluczy do uważnego porozumiewania się to: milczenie. odzwierciedlenie. zachęcanie. dostrzeganie i reagowanie.
A oto proste ćwiczenia. dzięki którym zmienisz to. jak mówisz i słuchasz:
• Klucz do uważnej obecności tu i teraz: czujne ciało. czułe serce. otwarty umysł – by wyeliminować wszystko. co nas rozprasza.
• Klucz

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 29.9stulecie winnych ci którzy wierzyli, antyrak pdf, sposoby inwestowania, piotr c to o nas, opowiem ci o zbrodni 2, uleczyć nieuleczalne pdf, rework książka, paul evans, opowieść podręcznej lubimy czytać, janusz potocki, mróz umorzenie chomikuj, wiktor suworow akwarium, degi, król edyp opracowanie szczegółowe, chłopcy z ferajny książka, bolesław i wysoki, książka pacjentka, wojna kalibana, masa książka pdf, makroekonomia zalega pdf, employer branding pdf, rachunkowość książki, powieści kryminalne…