Syndrom Piotrusia Pana

Syndrom Piotrusia Pana

Autor: Natalia Chrobak

Rodzaj poradnika/informatora wyjaśniającego dziwne relacje międzyludzkie w obecnym zurbanizowanym i mocno rozwiniętym technicznie świecie. Istnieje mnóstwo dowcipów i przypowieści o kobietach. tworzonych przez mężczyzn gubiących się w meandrach kobiecej natury. Okazuje się. że skomplikowana natura często męska i jego niezrozumiałe zachowanie zaskakuje również kobiety. Bezstresowe wychowaniem. nadopiekuńczość rodziców. a zwłaszcza matki może doprowadzić do dziwnych zachowań. Błędy wychowawcze mają ogromny wpływ na ludzką naturę u osoby dorosłej. Wielu nam znane są przypadki bycie wiecznym chłopcem u dorosłych i przecież wydawałoby się dojrzałych mężczyzn. Niniejszy wolumin rozbiera na części pierwsze przyczyny powstawania takiej postawy. Opisuje też symptomy i efekty współżycia w społeczeństwie trudnych przypadków wydawałoby się nie przystosowanych społecznie mężczyzn. opierając się na licznej fachowej literaturze i informacjach dostępnych w sieci. E-book jest dla wszystkich. bo dotyczy to. niestety. dużej rzeszy współcześnie żyjących ludzi. W wielu sytuacjach informacje tu zawarte mogą pomóc w zrozumieniu i umiejętnym działaniu. by pomóc dostosować się swoistych Piotrusiów Panów — naszych braci. kochanków. mężów. a nawet ojców. 

Wydawnictwo: Goneta

Cena: 14.9


1

:

:

Cena:


Bal w Pradze

Autor: Caitlin Crews

Alice Teller. opuszczając modny londyński klub. dosłownie i w przenośni wpadła prosto w ramiona rosyjskiego milionera Fiodora Korowina. Spędziła z nim noc. Na drugi dzień niespodziewanie spotyka Korowina na zebraniu zarządu. Jest pewna. że będzie miała kłopoty w pracy. Jednak Fiodor ma dla niej zaskakującą propozycję. Prosi. by pojechała z nim do Pragi na bal… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


50 twarzy Tindera

Autor: Joanna Jędrusik

Szukasz sensu na jedną noc? A może seksu na całe życie? Polizwiązku z kilkoma fajnymi osobami? Stałej. monogamicznej relacji? Dalej nie możesz znaleźć miłości? A może była. ale się skończyła?

Na Tinderze możesz znaleźć to wszystko. a nawet więcej.

Asia Jędrusik korzystała z tej apki tak intensywnie. że momentami aż bolał ją kciuk od przewijania potencjalnych partnerów. I tylko raz umówiła się na randkę z fanem Breivika.

Czytając jej przygody na przemian chce się płakać i wybucha się śmiechem. Nie zdziw się jednak. gdy w przezabawnie opisywanych przez nią randkach. odnajdziesz portrety osób przypominające twoich znajomych.

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 34.9


Boska komedia

Autor: Dante Alighieri

„Boska komedia” to poemat włoskiego poety Dantego Alighieri. Poemat przedstawia wizję wędrówki poety przez zaświaty – Piekło. Czyściec i Raj.

„Boska komedia” jest syntezą średniowiecznej myśli filozoficznej. historycznej. teologicznej oraz panoramą świata. Jako arcydzieło literatury włoskiej. należy do klasyki światowej i wywarła znaczny wpływ na kulturę europejską.

Pomysł wędrówki w zaświaty Dante zaczerpnął od swoich poprzedników. Rozwinął ten motyw w obszerny poemat. czyniąc samego siebie głównym bohaterem. chociaż należy mieć świadomość. że w poemacie mamy do czynienia z dwoma wcieleniami Dantego – po pierwsze bohatera. który wędruje po zaświatach. po drugie narratora. który z perspektywy czasu opowiada historię swojej wędrówki.

Wydawnictwo: Avia

Cena:


November 9

Autor: Colleen Hoover

9 listopada to data. która zaważyła na losach Fallon i Bena. Tego dnia spotkali się przypadkiem i od tej chwili zaczynają tworzyć dwie historie: jedna to ich życie. drugą pisze Ben zauroczony swoją nową muzą. Choć los postanawia ich rozdzielić. to wzajemna fascynacja jest na tyle silna. że nie może pokonać jej ani czas. ani odległość. Co roku 9 listopada rozpoczyna się kolejny rozdział historii – tej realnej i tej fikcyjnej. Gdy nieubłaganie zbliża się koniec powieści. szczęśliwe zakończenie wydaje się jedynie mrzonką. bo historia na papierze zaczyna różnić się od tej. w którą wierzy Fallon…

Nowa książka Colleen Hoover to opowieść o młodym pisarzu. jego niezwykłej muzie i przeznaczeniu. które ukrywa między wierszami coś więcej niż miłość.

Kolejnej ws

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 28


1

:

:

Cena:terri blackstock, royals. tom 2. sekret księcia pdf, frank bettger jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie pdf, dziady cz 2 streszczenie szczegółowe pdf, joanna pach-żbikowska, dariusz borowski, szeptacz pdf, chyłka tom 7, rozmówki angielskie pdf, sieć – ostatni bastion ss, krentz, rosyjska księżniczka monika skabara pdf, royal królestwo ze szkła, ucho igielne, samantha young wszystko co w tobie kocham, witold orzeszko, ferdydurke audiobook…