https://woblink.com/product-publication/download/146805/epub

https://woblink.com/product-publication/download/146805/epub

1: Autor

:

Cena:


ISBN

9788379697106: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/jurysprudencja-3-2014-malgorzata-krol-anna-bartczak-monika-zalewska-147465u

Cena: Anna Bartczak


Wundermistrz. Powołanie Morrigan Crow

Autor: Jessica Townsend

Morrigan Crow udało się umknąć przepowiedni i dzięki pomocy Jupitera Northa trafiła do magicznej krainy Nevermoor. Tam przeszła kilka trudnych egzaminów. a także znalazła bezpieczne schronienie w Hotelu Deukalion. Kiedy wydawać by się mogło. że wszystkie kłopoty zostawiła za sobą. okazuje się. iż zamiast wsparcia. styka się z niepewnością i próbami stłumienia jej niezwykłego daru. Co gorsza. członkowie towarzystwa zaczynają znikać. a ktoś próbuje zwrócić jej nowych przyjaciół przeciwko niej. Ezra Squall nie ustaje w namowach do współpracy. obiecując jej wiedzę i roztaczając przed nią wizje. którym coraz trudniej się oprzeć.

Czyżby marzenie Morrigan. by uciec przed przeklętym losem skończyło się. zanim na dobre się rozpoczęło?

Wydaw: REBIS

Cena: 29.9


Adam Smith. Ekonomia polityczna

Autor: Wiesław Piątkowski

Książka jest szczegółową i pogłębioną naukową prezentacją i analizą poglądów ekonomicznych Adama Smitha. Podejmuje temat. który ma istotne znaczenie w studiowaniu i pogłębionym poznaniu współczesnej teorii ekonomii. Argument ten opiera się na przekonaniu o istotnej roli ciągłości myśli ekonomicznej w sensie historycznym.

Zastosowana przez Autora metoda prezentacji i analizy poglądów Smitha jest bardzo cenna ze względów dydaktycznych. Stanowi ona wartościową wskazówkę dla młodszych adeptów ekonomii. jak należy przeprowadzić pogłębioną egzegezę tekstów źródłowych.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 16.8


ISBN

9788381473316: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/paleta-uczuc-renata-czaban-kryczka-147301u

Cena:chyłka tom 1, vincent brothers, opiumu w rosole pdf, bruce lipton biologia przekonań pdf, dean koontz oczy ciemności wuhan, natalia osińska, długi kosmos chomikuj, guy standing prekariat, wiedźmin wieża jaskółki audiobook pobierz, matematyka klasa 3 ćwiczenia do druku, czarny kot edgar allan poe, szklany tron sarah j. maas, efekt motyla, jak manipulować ludźmi pdf, buś, dean koontz oczy ciemności, paul britton profil mordercy…