Bez lęku

Bez lęku

Autor: Mia Sheridan

Holden Scott kochał sport. Odnosił wielkie sukcesy. kibice go podziwiali i nie było kobiety. która by mu się oparła. Stracił wszystko. gdy poddał się destrukcyjnej sile sławy i popadł w uzależnienie.

W willi położonej w głębi lasu. do której przywiózł go przyjaciel. z dala od wszystkich Holden próbuje dojść do siebie i przewartościować swoje życie. Okazuje się jednak. że nie jest tam sam. W pobliżu posiadłości dostrzega dziewczynę w białej sukience. Niczym nocna lilia nieznajoma ukazuje się w blasku księżyca i znika.

By zbliżyć się do niej. Holden musi najpierw zagłębić się w swoją przeszłość. od której chce uciec. i znaleźć odpowiedź na pytanie. kim naprawdę jest.

Zagubiona dusza.

Anioł stróż.

Marzenie.

Światło w ciemności.

Kim jest Nocna Lilia?

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 21


5/25

Autor: Politowski Bogusław

5/25 to podstawowa procedura saperskiej kontroli bezpieczeństwa podczas działań bojowych. Po zatrzymaniu pojazdu w miejscu. które wzbudziło podejrzenie. saperzy szczegółowo przeszukują teren w promieniu pięciu metrów od wozu. a następnie powiększają strefę do dwudziestu pięciu metrów. Od ich dokładności i skupienia zależy bezpieczeństwo całej kolumny. Od ich opanowania i czujności – życie wojskowych i cywili.

Dziennikarz i korespondent wojenny Bogusław Politowski z pasją i szacunkiem opisuje trudne zadania oddziałów saperskich. Opowiada o niebezpiecznej służbie polskich saperów i zadaniach bojowych. jakie wykonywali między innymi podczas misji w Afganistanie. Pisze o wykorzystaniu do poszukiwania min pułapek specjalistycznego sprzętu i wyszkolonych psów. Opisuje tragiczne wypadki. których na wojnie nie da się uniknąć. Przybliża również pracę żołnierzy wojsk inżynieryjnych w czasie pokoju – kiedy trzeba wysadzić zator lodowy na rzece. usunąć powojenny niewybuch znaleziony podczas budowy nowego osiedla czy wysadzić wał przeciwpowodziowy.

5/25 to książka o żołnierzach jednej z najciekawszych formacji wojskowych i hołd dla etosu saperskiej służby.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 31.9


ISBN

9788324167340: Wydawnictwo

Format

37.8: https://woblink.com/ebook/bogowie-wojny-simon-berthon-joanna-potts-rudolf-szymanski-125727u

Cena: Joanna Potts


https://woblink.com/product-publication/download/183663/pdf

1:

:

Cena:


Zgiń. kochanie

Autor: Ariana Harwicz

Po urodzeniu dziecka młoda kobieta mieszkająca z mężem na odludziu walczy z demonami: samotnością. depresją poporodową. niepokojem o noworodka. nieokiełznaną kobiecością i wymykającym się spod kontroli popędem seksualnym. Podczas bezsennych nocy zastanawia się. czy rodząc dziecko. utraciła samą siebie? Czy uda jej się kiedykolwiek odzyskać dawną tożsamość i swobodę?

Ta krótka. ale niesłychanie mocna opowieść trafia w sedno trudnego i skomplikowanego doświadczenia. jakim jest początek macierzyństwa. który bywa zupełnie inny od naszych wyobrażeń. zarówno tych kobiecych. jak i męskich.

„Rozerotyzowana. histeryczna opowieść o najprostszym z możliwych żyć. Kiedy kobieta staje między jawą a snem. depresją a walką. pożądaniem a stagnacją. nic nie wydaje

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9


https://woblink.com/product-publication/download/33943/epub

1:

:

Cena:stany zagrożenia życia, charlie i fabryka czekolady torrent, przychód pasywny, zaufaj mi anna bellon, modlitewnik dla dorosłych pdf, książki o nerwicy, agata steczkowska książka, wedrujaca ziemia, bodo schafer, grama to nie drama pdf chomikuj, marek jan chodakiewicz książki, o wróbelku elemelku pdf, m. łobocki, wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych, kodeks pracy 2019 pdf do pobrania…