Zostań ze mną

Zostań ze mną

Autor: Ayọ̀bámi Adébáyọ̀

Yejide pragnie dziecka. Od jej ślubu z Akinem minęły już cztery lata. Yejide próbowała wszystkiego. Odwiedzała lekarzy. znachorów i kapłanów. modliła się. odbywała posty i pielgrzymki. Przeżyła niejedno upokorzenie i niejedną chwilę złudnej nadziei. Ale wciąż liczy na cud. Ale krewni jej męża już w ten cud nie wierzą i naciskają. by Akin wziął sobie drugą żonę.

Zostań ze mną to rozgrywająca się na tle burzliwych lat 80. w Nigerii barwna i niezwykle poruszająca historia o kruchości uczuć. rozpadzie rodziny. żałobie i potędze macierzyństwa. I o desperackich próbach. jakie ludzie podejmują. by ocalić siebie i tych. których kochają. przed złamaniem serca.

To imponujący debiut. Opowiedziana zwodniczo prostym językiem historia małżeńskiego kryzysu w głęboko patriarcha

31.9: https://woblink.com/ebook/pochowani-w-niebie-kaja-gucio-peter-zuckerman-amanda-padoan-146835u

Cena: Amanda Padoan


ISBN

9788380323230: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/w-domu-innego-rhidian-brook-147059u

Cena:


EPUB.MOBI.PDF

147275: 22.45

https://woblink.com/product-publication/download/147275/pdf

Czesław Mesjasz: Autor

Cena:


Żywienie w sporcie

Autor: Anita Bean

Najpopularniejszy poradnik na temat żywienia w sporcie

Nowe wydanie Żywienia w sporcie. uwzględniające najnowsze raporty medyczne. to publikacja. która jest równocześnie wyczerpującym podręcznikiem praktycznym i kompendium wiedzy teoretycznej. a co ważne. przekazuje cenne informacje w sposób interesujący i przystępny dla wszystkich.

Książka ta. napisana przez jedną z czołowych brytyjskich specjalistek od spraw żywienia w sporcie. doskonale przysłuży się zarówno amatorowi aktywnego trybu życia. jak i zawodnikom pragnącym osiągać lepsze wyniki w swoich dyscyplinach. Obecne wydanie autorka wzbogaca o wyniki najnowszych. nierzadko nowatorskich badań związanych ze zdrowiem i wydolnością sportową. nie pozostawiając bez odpowiedzi żadnych pytań czy wątpliwości.

Można tu znaleźć praktyczne wskazówki w następujących kwestiach: jak zwiększyć wytrzymałość. siłę i wydolność organizmu. jak obliczyć zapotrzebowanie organizmu na kalorie. węglowodany oraz białka. jak poprawić sylwetkę ile płynów wypijać i jak skutecznie nawodnić organizm.

„Nowe wydanie bestsellerowej książki Żywienie w sporcie jest najbardziej kompetentnym podręcznikiem z tego zakresu na świecie”.

Prof. dr hab. Łucja Pilaczyńska-Szcześniak

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 56michał rusinek żona, minecraft wyspa książka, neurodydaktyka pdf, antonio siepielska, ibsen dom lalki, filozofia wykłady, wielki marsz, katarzyna wojtaszczyk, glatz kraj pana boga, nora roberts książki pdf, lawa mickiewicz, malarz dusz, lalka motywy pdf, piotr kunysz, dzieci z bullerbyn książka do czytania w internecie, justyna chłap-nowakowa…