Kobiety nieidealne. Baśka

Kobiety nieidealne. Baśka

Autor: Magdalena Kawka

Znane bohaterki w kolejnej odsłonie. Bo nie od dziś wiadomo. że kobiety perfekcyjne są tylko perfekcyjne. za to nieidealne są po prostu fajne.

Jedna z czterech przyjaciółek. Baśka. wreszcie została mamą. Czy kobieta. która przez całe życie skupiona była wyłącznie na sobie. będzie potrafiła odnaleźć się w nowej roli? Do tej pory los obchodził się z nią łaskawie. szczędząc jej większych trosk. ale i nad nią zaczynają się zbierać czarne chmury. Przyzwyczajona do luksusów i wygodnego życia. będzie musiała bardzo się postarać. żeby przetrwać burzę.

Na szczęście. jak zawsze ma wsparcie w przyjaciółkach. które potrafią wyciągać się wzajemnie za uszy nawet z największych tarapatów.

Kolejny raz Magdalena Kawka i Małgorzata Hayles potrafiły zaintrygować i skłonić mnie do tego. bym nieustannie przerzucała kolejne kartki książki. Dałam się wciągnąć! Kolejny raz! Późne macierzyństwo to niełatwy temat. ale autorki uporały się z nim na piątkę. Opowiedziały o problemach. o których wszyscy wiedzą. ale zazwyczaj nie chcą głośno o nich mówić. Ciekawe. ile czytelniczek po przeczytaniu tej książki powie: „Tak. jestem Baśką”. Fantastyczna robota. drogie panie!

Joanna Divina. dziennikarka radiowa. „Mała Czarna”

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


EPUB.MOBI

133987: 29.9

https://woblink.com/product-publication/download/133987/epub

:

Cena:


Odwaga w przywództwie

Autor: Brené Brown

Co robić. aby kształtować odważniejszych. śmielszych liderów i jak zaszczepić odwagę w kulturze organizacji? Jakbudować środowiska pracy. które sprzyjają poczuciu przynależności i twórczej swobody wśród pracowników?

Brené Brown. autorka pięciu bestsellerów „New York Timesa”. od ponad dwudziestu lat bada emocje i doświadczenia nadające sens naszemu życiu. a przez ostatnich siedem lat poświęciła wiele czasu na pracę z wpływowymi liderami i zespołami z całego świata. W niniejszej książce. w typowy dla siebie i uwielbiany przez czytelników sposób. udziela odpowiedzi na powyższe pytania. powołując się na wyniki swoich badań. a przy okazji przywołując liczne anegdoty i przykłady.

Na odważne przywództwo składają się cztery kompetencje. któr

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 9.99bill bryson krótka historia prawie wszystkiego, severski ksiazki, miłość zimową porą, ebooki, zawód dziennikarz śledczy, rachunek wyrównawczy w geodezji pdf, józef jankowski, jan brzechwa komisja, wyznania przedsiębiorcy pogrzebowego, wrzask rebeliantów, jestem zona terrorysty, potęga mitu, mechanika dynamika zadania z rozwiązaniami, henryk sienkiewicz kolekcja, alexander lowen książki, niemiecka broń pancerna, goscinny mikołajek…