ISBN

ISBN

9788375155303: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/piesn-miecza-bernard-cornwell-146780u

Cena:


Skandal

Autor: L.J. Shen

Nazywają go Cichy nie bez powodu.

Jest surowy. oziębły. wyrachowany i rzadko się odzywa.

A kiedy to robi. w jego słowach słychać pogardę.

A kiedy to robi. jego słowa nie są przeznaczone dla mnie.

A kiedy to robi. mój żołądek fika koziołki. a mój świat wywraca się do góry nogami.

Ma trzydzieści trzy lata.

A ja osiemnaście.

Jest samotnym ojcem i partnerem biznesowym mojego ojca.

A ja jestem dla niego tylko dzieckiem i córką jego wroga.

Jest emocjonalnie niedostępny.

I… coś do niego czuję. Coś. czego nie powinnam.

Trent Rexroth złamie mi serce. Nieszczęście wisi w powietrzu. jest wyryte w mojej duszy.

A mimo to nie potrafię trzymać się od niego z daleka.

Skandal jest ostatnią rzeczą. której potrzebuje moja rodzina. Ale właś

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 24.41


Reaper’s Property

Autor: Joanna Wylde

Marie nie potrzebuje kłopotów. które niewątpliwie oznaczałby w jej życiu ktoś taki jak Horse. Jednak wielki. wytatuowany. niebezpieczny członek gangu motocyklowego. który pewnego popołudnia pojawia się w domu jej brata. ma inne zdanie na ten temat. Horse chce mieć Marie w swoim łóżku i na swoim motorze… i to natychmiast.

Marie niedawno rozstała się z agresywnym mężem i nie planuje wchodzić w nowe relacje z facetami. Zwłaszcza nie z kimś takim jak Horse. Nawet nie zna jego prawdziwego imienia ani nie wie. gdzie mieszka. Za to jest niemal pewna. że mężczyzna jest przestępcą. a interesy które omawia z jej bratem. nie wiążą się z tworzeniem stron internetowych.

Kiedy jej brat okrada klub. Marie może go ocalić tylko w jeden sposób – zgadzając się na wszystko. czego chce od niej Ho

29.99: https://woblink.com/ebook/pamietnik-ksiegarza-dorota-malina-shaun-bythell-153913u

Cena:


Tygodnik Powszechny Moc kobiet

Autor: Opracowanie zbiorowe

Miesiączka. poród i nie zawsze łatwe przeżywanie macierzyństwa. a także molestowanie seksualne. przemoc domowa i stereotypy w życiu zawodowym – wśród podejmowanych tematów nie ma tabu.

Obok kwestii trudnych są i te. które opisują doświadczenie kobiecej wspólnoty i siostrzeństwa. Świadectwa kobiet spełnionych i mistrzyń. mogących służyć za wzór i inspirację dla wchodzących dopiero w dorosłość czytelniczek i czytelników.

Ważny wątek to religijność kobiet. często we współczesnym katolicyzmie zapominana i niedoceniana. ich miejsce w Kościele – zarówno tym z XXI wieku. jak i z pierwszych wieków. gdzie znaleźć można relacje o ich przywódczej. a przynajmniej partnerskiej roli.

Rozmowy. reportaże i portrety dopełnione zostały filmowymi recenzjami

26.9: https://woblink.com/ebook/droga-szamana-etap-1-poczatek-wasilij-machanienko-127158u

Cena:


ISBN

9788381784979: Wydawnictwo

Format

14.95: https://woblink.com/ebook/luca-agnieszka-siepielska-204005u

Cena:


Powaby totalitaryzmu. Zarys historii intelektualnej komunizmu i faszyzmu

Autor: Mateusz Kuryła

Choć obydwie idee były sobie wrogie i znajdowały się na skrajach politycznej sceny. wiele je też łączyło. Opierały się bowiem na masach skupionych wokół przywódców. popierały przemoc i radykalną przemianę otaczającej rzeczywistości. Były też odpowiedzią na nowoczesność. która niszczyła „stary” świat. Totalna ideologia była ucieczką i oparciem. tworzyła jednak wiele pułapek. w które wpadali jej wyznawcy.

Komunizm. stworzony z robotniczego buntu. pod maską wyzwolenia ludu krył radykalizm „zawodowych rewolucjonistów”. którzy stworzyli i wzmacniali nowe imperium: Związek Radziecki. Choć w pewnym momencie był bardzo żywotny. zgnił wraz z blokiem wschodnim. jako martwa ideologia w którą nie wierzyła większość członków partii.

15.95: https://woblink.com/ebook/prosta-sprawa-wojciech-chmielarz-196140u

Cena:modlitwa o wschodzie slonca, globalistyka, alan kardec, dawca przysięgi audiobook, statystyka dla bystrzaków pdf, edward stachura wiersze, piotr mart, podstawy zarządzania griffin, andrzej markowski kultura języka polskiego pdf, virion szermierz chomikuj, longworth, czerwone krzesło audiobook, lunch mario, grey czesc 2, mury hebronu pdf…