Upiorne opowieści po zmroku

Upiorne opowieści po zmroku

Autor: Alvin Schwartz

WITAMY W PRZERAŻAJĄCYM ŚWIECIE UPIORNYCH OPOWIEŚCI.

CZY JESTEŚ WYSTARCZAJĄCO ODWAŻNY. BY JE PRZECZYTAĆ?

Upiorne opowieści po zmroku zawierają jedne z najbardziej przerażających opowieści o makabrze. mrocznej zemście i nadprzyrodzonych wydarzeniach wszech czasów. Chodzące zwłoki. tańczące kości. szaleńcy z nożami i ucieczki krętymi uliczkami przed śmiercią – wszystkie te motywy znajdziemy w tym mrożącym krew w żyłach zbiorze opowieści o duchach.

Klasyczna kolekcja niesamowitych opowieści. zebranych i opowiedzianych przez zbieracza folkloru Alvina Schwartza i zilustrowanych przez cenionego artystę Stephena Gammella.

Połączenie klimatu serialu Stranger Things z motywami znanymi z klasyki opowieści grozy spod znaku Stephena Kinga

Na podstawie książki nakręcono jeden z najbardziej oczekiwanych horrorów 2019 roku. powstały ze współpracy Guillermo del Toro (Kształt wody i Labirynt fauna) oraz André Øvredala (Autopsja Jane Doe i Łowca trolli).

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 24


ISBN

9788381033794: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/insulinoopornosc-i-co-dalej-anna-powierza-161074u

Cena:


ISBN

9788381375979: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/hulajnoga-w-firmie-zasady-uzywania-przez-pracownikow-rozliczenie-podatkowe-oraz-ksiegowe-w-ksiegach-rachunkowych-i-pkpir-grzegorz-ziolkowski-pawel-muz-sebastian-kryczka-161081u

Cena: Paweł Muż


Le roman d’un enfant

Autor: Pierre Loti

Pierre Loti parle de son enfance ici. L’enfance est pleine de tendresse. d’amitié et de secrets. L’enfance d’un petit garçon pensif vivant dans un monde d’irréalités. dans lequel l’éducation ne distrait pas. forme constamment mille rêves grandioses et impossibles. mais grâce à laquelle une double vocation se réveille…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788381035262: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/nie-chce-cie-stracic-abbi-glines-161072u

Cena:


ISBN

9788395462535: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/angielskie-zdania-z-elipsa-radoslaw-wieckowski-161047u

Cena:


U siebie i na wyjeździe

Autor: Karl Ove Knausgård

„Fani Knausgårda mogą już zacierać ręce”. Verdens Gang

Moja walka na wakacyjnym luzie”. Dagens Nyheter

Poszukiwacz przygód i miłośnik południowoamerykańskiej spontaniczności & nieuleczalny monoman i skrępowany poczuciem wstydu purytanin. Jeden życie afirmuje. drugi odwraca się do niego plecami. Jeden baluje do późnej nocy. drugi zasypia przed telewizorem. Jeden kibicuje Brazylii. drugi Argentynie. Długo będziemy pamiętać to spotkanie.

KARL OVE KNAUSGÅRD (ur. w 1968 r. w Norwegii) – jeden z najsławniejszych pisarzy naszych czasów. Rozgłos przyniosła mu powieść Moja walka. która zachwyciła krytyków i czytelników na całym świecie.

FREDRIK EKELUND (ur. w 1953 r. w Szwecji) – pisarz. tłumacz. poeta. Autor sztuk teatralnych. filmów dokumentalnych oraz książek poświęconych piłce nożnej. Znawca i fan futbolu brazylijskiego.

Lato 2014 roku. Fredrik przebywa w Brazylii na mistrzostwach świata w piłce nożnej. a Karl Ove u siebie. w Skandynawii. Wymieniają się listami. w których portretują współczesny świat i opisują zachodzące w nim zmiany – od fawel Rio de Janeiro. przez podzielone etnicznie Malmö i uginającą się pod ciężarem historii Warszawę. po miękki i ciepły bezmiar rzepakowych pól Skanii.

„Najstarsza córka pytała. nad czym właściwie pracuję. Opowiedziałem jej o tej książce – że jesteś w Brazylii. a ja tutaj. i że piszemy o mistrzostwach świata w piłce nożnej. A kogo to interesuje? – skwitowała. Odparłem. że wielu interesuje się futbolem. Ale przecież nie jesteś na mistrzostwach – zauważyła. To o czym możesz pisać? Wyjaśniłem. że oglądam mecze w telewizji. Uderzyła się dłonią w czoło. Kto to będzie czytał! – rzuciła. On tam ogląda mecze na stadionie. a ty w telewizji? Tak – przyznałem. Piszę też o innych rzeczach. Niby jakich? – spytała. O tym. o czym myślę – uściśliłem. Tato. nie pisz. o czym myślisz!” (fragment książki. czyli z listu K.O. Knausgråda do F. Ekelunda)

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 39.9struktura administracji publicznej w polsce pdf, płatki na wietrze pdf, wieszczba, mobi książki, danuta wawiłow zapach czekolady, darmowe ebooki pdf bez rejestracji, brazylia peru, książka o 2 wojnie światowej, brud piotr c, jak w raju, mariusz koperski, hoffmanowej, friendzoned, damy złotego wieku, książki mobi, mikrotyki chomikuj…