Koniec lata

Koniec lata

Autor: Jayne Ann Krentz

Malownicze i tajemnicze wybrzeże. poszarpane ostrymi klifami kryjącymi mroczne jaskinie. okala Eclipse Bay.

To małe miasteczko kryje sekrety tak zdradliwe jak groźny krajobraz. i rywalizacje tak dzikie jak sztorm oceanu.

W Eclipse Bay plotki rozchodzą się szybko.

Nick Harte nie myślał o tym. zanim zaczął się spotykać z Olivią. piękną właścicielką miejscowej galerii. Teraz całe miasto aż wrze. Bo tylko Nick nie zna przeszłości rodziny Olivii…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 32.8


Słodkie i gorzkie migdały

Autor: Elise Valmorbida

Inspirująca. napisana z rozmachem opowieść o kobiecie. która chcąc uchronić rodzinę przed okrucieństwami drugiej wojny światowej. walczy o przetrwanie na ubogiej włoskiej prowincji.

Rok 1923. Dwudziestopięcioletnia Maria Vittoria mieszka w niewielkiej górskiej wiosce. Gdy ojciec przyprowadza do domu mężczyznę. który ma zostać jej mężem. Maria zabiera ze sobą własnoręcznie haftowaną pościel i figurkę Madonny z Gór i wyrusza z nieznajomym. żeby stworzyć z nim własną rodzinę. Przyszłość okaże się jednak zupełnie inna od jej wyobrażeń.

‚Słodkie i gorzkie migdały’ to opowieść o kolejnych dekadach życia Marii Vittorii – przeprowadzce do małego miasteczka na równinach. gdzie wraz z mężem będzie prowadziła sklep. narodzinach pięciorga dzieci. a także dramatycznej walce o przetrwanie w okrutnych. ciężkich czasach pod rządami Mussoliniego. gdy opowiedzenie się po niewłaściwej stronie mogło kosztować życie. Dzieci dorastają. a małżeństwo przechodzi kryzysy. Maria zaś wytrwale będzie scalać rodzinę. nie tracąc wiary i miłości. aż pewnego dnia podejmie decyzję. która zaważy na życiu wszystkich…

Pasjonująca uczta dla duszy… Uwielbiam takie powieści z wielką historią w tle.

Sara Gruen. autorka ‚U brzegu’ i ‚Woda dla słoni’

To urzekający i całkowicie pozbawiony sentymentalizmu portret kobiety stojącej na straży bezpieczeństwa własnej rodziny w wielce niespokojnych czasach.

‚The Times’

Doskonała książka dla tych. którzy cenią wielowymiarowe sagi rodzinne.

‚Library Journal’

Elise Valmorbida wychowała się w Australii. ale ma włoskie korzenie. Do tej pory opublikowała kilka książek: ‚Matilde Waltzing’. ‚The TV President’. ‚The Winding Stick’ oraz ‚The Book of Happy Endings’. Jest także projektantką. nagradzaną producentką telewizyjną i współscenarzystką. ‚Słodkie i gorzkie migdały’ zostały nagrodzone prestiżową Victorian Premier’s Literary Award. Obecnie mieszka w Londynie.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


ISBN

9788380758100: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/szczescie-all-inclusive-krystyna-mirek-153924u

Cena:


Z Bożej łaski Jadwiga. król

Autor: Zuzanna Orlińska

Żyła sobie raz królewna. która mieszkała w zamku na wysokim wzgórzu. a strzegł jej straszny smok… I na tym by się pewnie skończyło. gdyby to była baśń. Ale to prawdziwa historia – dużo ciekawsza od bajek. Żaden bajkopisarz nie wymyśliłby. że dziesięcioletnia dziewczynka zostanie królem Polski. Ani że zamiast pięknego księcia poślubi dzikiego poganina. Jeśli dodamy do tego krzyżackiego szpiega. dworskie intrygi. kilka kropel trucizny i parę diabłów. okaże się. że życie w XIV wieku naprawdę było pełne przygód. A smok? Bez obaw. on też się pojawi!

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 22.9


RODO 2019.Plusy i minusy zmian od 4 maja

Autor: praca zbiorowa

Publikacja zawiera omówienie wszystkich zmian wprowadzonych przez ustawę z 21 lutego 2019 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zmiany dostosowujące przepisy krajowe do RODO dotyczą bardzo wielu dziedzin. Obejmują m.in. zmiany w Kodeksie pracy wprowadzające nowy katalog danych. jakich można wymagać od kandydata do pracy oraz pracownika. W ustawach z zakresu administracji i postępowania podatkowego sprecyzowano. w jaki sposób obowiązek informacyjny wynik

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 34.99joe friel, cesar millan książki, e biblioteka za darmo, audiobook peb pl, chłopcy z placu broni opracowanie pdf, libra book, zależna od mafii, coaching i mentoring, uwięzione natasha preston, partnerstwo publiczno prywatne pdf, interakcja leków, theorin, carnegie jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, zagubiona dusza, sierra cartwright boss pdf, życie towarzyskie i uczuciowe…