Światy równoległe

Światy równoległe

Autor: Łukasz Lamża

Zdawałoby się. że dostęp do wiedzy jest dziś nieograniczony i łatwy. Jednak czasy. w których żyjemy. przynoszą więcej pytań niż odpowiedzi – z gąszczu komentarzy i linków trudno wyłuskać rzetelne informacje. samozwańczy eksperci prześcigają się w dobrych radach. a „najnowsze badania” stały się zaklęciem sankcjonującym każdą teorię. Czujemy. że wiedza coraz bardziej nas zawodzi. jednocześnie nie wiedząc. kiedy możemy zaufać naukowej prawdzie.

Dziennikarz naukowy Łukasz Lamża brawurowo prowadzi nas przez krainę szarlatanerii. meandry pseudonauki i szczyty teorii spiskowych. Wiedza i dociekliwość autora oraz próba zrozumienia oponentów składają się na fascynujący alfabet pseudonauki. a zmierzenie się z najbardziej gorącymi zagadnieniami to świetny sposób na poznanie obiektywnej. naukowej prawdy.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 18.14


1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Wszystko. co w Tobie kocham

Autor: Samantha Young

Bailey Hartwell ma wiele powodów do zadowolenia – odnosi sukcesy w interesach. ma grono oddanych przyjaciół i stałego chłopaka… chociaż po dziesięciu latach ich niezobowiązujący związek wydaje się nieco nudny i skostniały. Jedynym niepokojącym elementem w jej życiu jest przystojny biznesmen Vaughn Tremaine. Bailey uważa. że ten przybysz z Nowego Jorku patrzy na wszystkich z góry. a ją uważa za prowincjonalną gęś. Jednak kiedy doświadcza niespodziewanej zdrady ze strony bliskiej osoby. zaskoczona stwierdza. że Vaughn to całkiem przyzwoity facet.

Vaughn podziwia Bailey za fantazję. niezależność i lojalność. Im więcej budzi w nim namiętności. tym częściej wchodzi z nią w konflikty. Każdy jej gest i słowo działa na niego jak afrodyzjak. Jednak dramatyczne przeżycia z przeszłości sprawiają.

20.99: https://woblink.com/ebook/swiatlo-w-srodku-nocy-jojo-moyes-178073u

Cena:


Rok 1984

Autor: George Orwell

Wielki brat patrzy – to właśnie napisy tej treści. w antyutopii Orwella krzyczące z plakatów rozlepionych po całym Londynie. natchnęły twórców telewizyjnego show „Big Brother”. Czyżby wraz z upadkiem komunizmu wielka. oskarżycielska powieść straciła swoją rację bytu. stając się zaledwie inspiracją programu rozrywkowego? Nie. Bo ukazuje świat. który zawsze może powrócić. Świat pustych sklepów. permanentnej wojny. jednej wiary. 

Klaustrofobiczny świat Wielkiego Brata. w którym każda sekunda ludzkiego życia znajduje się pod kontrolą. a dominującym uczuciem jest strach. Świat. w którym ludzie czują się bezradni i samotni. miłość uchodzi za zbrodnię. a takie pojęcie jak „wolność” i „sprawiedliwość” nie istnieją. Na świecie są miejsca. gdzie ten stan wciąż trwa. I zawsze znajdą

:

Cena:


ISBN

9788366360020: Wydawnictwo

Format

24.74: https://woblink.com/ebook/leonardo-da-vinci-walter-isaacson-michal-strakow-148377u

Cena:


Zanim się pojawiłeś

Autor: Jojo Moyes

Lou. energiczna i pogodna dwudziestokilkulatka. ma opinię ekscentryczki. Jej kolekcja wielokolorowych butów wzbudza sensację. niezliczone gafy wywołują pobłażliwy uśmiech u bliskich. a praca w kawiarni wydaje się spełnieniem jej marzeń.

Wszystkich zaskakuje więc. że Lou dostaje posadę opiekunki Willa. bogatego bankiera. który cudem przeżył dramatyczny wypadek. ale zupełnie stracił chęć do życia. Szybko okazuje się. że praca Lou to nie tylko parzenie herbaty i podawanie lekarstw – w rzeczywistości jej zadanie jest dużo ważniejsze. Sytuację komplikuje fakt. że między nią a Willem rodzi się wielkie uczucie. które na zawsze odmieni życie obojga.

Czytelniczki na całym świecie uznały Zanim się pojawiłeś za jedną z najzabawniejszych i zarazem najbardziej poruszających powieś

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 18.54


ISBN

9788364846939: Wydawnictwo

Format

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 16sid meier’s pirates poradnik, dziady cześć 2, podejście procesowe w wybranych koncepcjach zarządzania, kiljan, allen carr książki, kinezyterapia pdf, vocabulary in use pdf, ego-rcyzmy, marcin kałduński, andrew huang, waleczna dama, avatar gry, kolejne 365, najnowsze mp3…