ISBN

ISBN

9788366644175: Wydawnictwo

Format

19.95: https://woblink.com/ebook/wachmistrz-krzysztof-bochus-195503u

Cena:


Kwiaty na poddaszu

Autor: Virginia C. Andrews

Rodzeństwo przez lata żyje zamknięte na poddaszu. pod czujnym okiem okrutnej i przesądnej babci. ‚Kwiaty na poddaszu’ to jedna z najsłynniejszych amerykańskich powieści.

Na szczycie schodów kryją się cztery sekrety. Jasnowłose. piękne. niewinne i walczące o przetrwanie…
Byli wspaniałą rodziną – radosną i beztroską – dopóki ich szczęścia nie zburzyła wielka tragedia. Teraz. aby mogli odziedziczyć rodzinny majątek. który ma zabezpieczyć ich przyszłość. dzieci muszą się ukrywać przed światem. jakby nie istniały. Żyją na ostatnim piętrze ogromnej rezydencji należącej do ich babci. regularnie zapewniani przez ukochaną mamę. że izolacja potrwa tylko chwilę. Jednak gdy trudne do zniesienia dni zmieniają się w niekończące się miesiące i lata. Cathy. Chris. Cory i Carrie uświadamiają sobie. że są zdani na łaskę okrutnej i przesądnej babci. a zagracony świat poddasza może być jedynym. w jakim przyjdzie im żyć.
W rankingu PBS The Great American Read ‚Kwiaty na poddaszu’ zostały uznane za jedną z najważniejszych amerykańskich powieści.
Film na jej podstawie – klasyczna historia zakazanej miłości – zdobył światowy rozgłos i skupił wokół V.C. Andrews liczną grupę bezgranicznie oddanych wielbicieli.

‚Kwiaty na poddaszu’ to księga pierwsza sagi rodziny Dollangangerów. najsłynniejszej serii w dorobku amerykańskiej pisarki Virginii C. Andrews. Jej książki. tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii. sprzedały się dotąd na całym świecie w ponad 100 milionach egzemplarzy.
W przygotowaniu są kolejne części sagi: ‚Płatki na wietrze’. ‚A jeśli ciernie’. ‚Kto wiatr sieje’ i ‚Ogród cieni’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Romanse w Paryżu

Autor: Barbara Rybałtowska

‚Romanse w Paryżu’ – w artystycznym środowisku paryskiej bohemy rozkwita uczucie pomiędzy dwojgiem artystów – emocje. świat paryskich kabaretów i romantyczny Paryż. Jak każdą książkę Barbary Rybałtowskiej ‚Romanse w Paryżu’ czyta sie jednym tchem. to wspaniała kobieca lektura.

Wydawnictwo: Axis Mundi

Cena: 19.9


Nowe życie na zgliszczach

Autor: Martyna Rusiniak-Karwat

Celem monografii Nowe życie na zgliszczach. Bund w Polsce w latach 1944-1949 jest pokazanie mało znanej i pomijanej w historiografii działalności Bundu w realiach powojennych. Zabrakło w nich przedwojennych liderów partii ze wszystkich szczebli jej struktur organizacyjnych oraz zainteresowania programem tej partii wśród ocalałego proletariatu żydowskiego. który ją współtworzył przed wojną.

Na przekór stwierdzeniom Marka Edelmana. że Bund po II wojnie światowej prawie nie istniał i nic nie znaczył. że był to wyłącznie ruch społeczny stworzony z sentymentu za przeszłością. Autorka ukazuje działalność Bundu jako partii – zdziesiątkowanej. ale wciąż żywej. która w nowych realiach próbowała zmodyfikować swój program polityczny i zaznaczać obecność na tzw. żydowski

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


Magia powrotu

Autor: Lisa Kleypas

Podarowała mu swoją niewinność…

Lady Aline Marsden dorastała w przekonaniu. że musi poślubić mężczyznę z tej samej warstwy społecznej. lecz od chwili. gdy poznała Johna McKennę. ryzykuje wszystko. by z nim być.

Oddał jej swoje serce.

Choć łączy ich zakazane uczucie. miłość McKenny do pięknej Aline jest zbyt silna. by mógł się jej oprzeć.

Gdy tajemnica wychodzi na jaw. McKenna zostaje zmuszony do wyjazdu na zawsze. nie wiedząc. że Aline zrezygnowała z niego tylko dlatego. by go ocalić.

Teraz McKenna powrócił. Odniósł w życiu sukces i pragnie zemścić się na kobiecie. która złamała mu serce. Okazuje się jednak. że płomienna miłość. która ich połączyła. nie wygasła… A gdy na jaw wychodzi najgłębiej skrywany sekret Aline. wspólnie odkrywają. że nawet przeznaczenie musi ulec sile ich miłości.

Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka. laureatka nagrody RITA. autorka licznych współczesnych i historycznych romansów. które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28czas nielegałów pdf, pragmatyki pracownicze, mścisławski, zenderowski, portret damy henry james, ibuk.pl za darmo, wszechświat w twojej dłoni pdf, remigiusz mróz ekspozycja pdf, political fiction, równowaga ciała, jadowska dora wilk, karolcia karty pracy do wydruku, gospodarka finansowa gminy pdf, ajahn brahm, blanka lipińska 365 dni pdf, agnieszka lingas łoniewska zakręty losu, magiczne drzewo. tajemnica mostu, malarz dusz…