Płomienie winy: część 4

Płomienie winy: część 4

Autor: Inger Gammelgaard Madsen

Niezależny Organ Odwoławczy Policji rozpoczyna pracę od zera. ale po przesłuchaniu zarówno współpracowników Johana Boje. jak i jego żony Roland Benito dochodzi do przekonania. że policjant nie był wiernym mężem i że zabójca mógł mieć zupełnie inne motywy niż te. które początkowo zakładano. Funkcjonariusze przesłuchują syna Johana Boje. Lukasa. który okazuje się wiedzieć więcej o zabójstwie ojca. niż sądzono. Śledztwo zmienia kierunek. Anne Larsen składa wizytę Rolandowi. Mówi mu. czego się dowiedziała. oraz dzieli się z nim podejrzeniem. że zainteresowanie Johana Boje pożarem wynikało raczej z pobudek osobistych niż zawodowych.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Skradziony Biały Słoń

Autor: Mark Twain

“Skradziony biały słoń” to satyra amerykańskiego pisarza Marka Twaina którego William Faulkner nazwał „ojcem amerykańskiej literatury”.

„Przygotowano więc dla mnie i dla służby białego słonia specyalny okręt i wnet stanęliśmy w Nowym Yorku. gdzie. oczywiście. zatrzymaliśmy się dłużej. Zdrowie zwierzęcia wymagało bowiem dłuższego spoczynku przed dalszą podróżą. Kilka dni przeszło zupełnie dobrze i spokojnie. potem zaczęły się sypać nieszczęścia jak z roga obfitości. Pierwszem była wiadomość. że… słonia skradziono!”

Fragmenty z książki: Mark Twain. „SKRADZIONY BIAŁY SŁOŃ”

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 8.49wojny kotów, psychologia rozwoju czlowieka, łacina dla początkujących pdf, rewizja: cz. 1, przysłowia żydowskie, śliwerski bogusław, rak duszy, socjologia edukacji, książki romans, metodologia badań nad edukacją rubacha pdf, motywy romantyczne, światy równoległe książka, brejdygant rysa, słowotwórstwo pdf, kocia mama książka, demony wojny, opowiadania z doliny muminków pdf, wydatek energetyczny pracownika budowlanego, polskie konstrukcje motoryzacyjne, maria starnawska, mężczyźni są z marsa audiobook…