ISBN

ISBN

9788381251006: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/nokturny-kazuo-ishiguro-lech-jeczmyk-32355u

Cena:


Bracia Slater. Keela

Autor: L. A. Casey

Pikantna kontynuacja drugiego tomu bestsellerowej serii o braciach Slater

Przed Keelą jeden z najważniejszych dni w życiu – przeprowadzka. Pragnie zamieszkać z narzeczonym i chce. aby wszystko poszło jak z płatka. Jednak kiedy jesteś zaręczona z jednym z braci Slater. musisz być przygotowana na szaleństwo. Spontaniczny Alec jak zwykle nie myśli o konsekwencjach i wybiera niefortunny moment na niespodzianki. Rozpętuje się piekło.

Nieproszeni goście. Alkohol. Kłótnie. Dzika namiętność. Wszystko. co kryje się pod jednym nazwiskiem – Slater. Keela musi podjąć bardzo ważną decyzję. Czy jest gotowa?

Keela troszczy się o to. co kocha.

___

L.A. Casey – bestsellerowa autorka „The New York Times” i „USA Today”. Pochodzi z Irlandii. mieszka w Dublinie. Jej ży

59: https://woblink.com/ebook/podstawy-ekonomii-cwiczenia-i-zadania-eugeniusz-kwiatkowski-leszek-kucharski-135722u

Cena: Leszek Kucharski


ISBN

9788363960933: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/randka-z-homo-sapiens-penny-reid-maria-kabat-33143u

Cena:


Bez pożegnania

Autor: Harlan Coben

Tylko jeden człowiek zna prawdę.

 

Ken Klein.

 

Posądzony przed jedenastoma laty o zgwałcenie i zamordowanie dziewczyny młodszego brata. Willa. ścigany przez FBI. rozpłynął się w powietrzu. a po jakimś czasie ludzie uznali. że zginął. Nie wszyscy. Na łożu śmierci matka wyznaje Willowi. że jego brat wciąż żyje. a zdjęcie Kena – zrobione przed dwoma laty – potwierdza. że jej słowa nie były majaczeniem umierającej kobiety. Will czuje. że musi odnaleźć brata. a kiedy znika jego ukochana. Sheilla. ta potrzeba zamienia się w konieczność. Czy istnieje jakiś związek między jej zaginięciem a dawną tragedią?

 

Doskonała rozrywka. podnosząca adrenalinę jak nic innego.

London Times

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: Ludek Stanek


Pokolenie ja

Autor: Michael Nast

Dlaczego pokolenie dzisiejszych 30-40 latków. ale też ludzi młodszych. z takim trudem buduje trwałe związki? Statystyki mówią o lawinowym wzroście jednoosobowych gospodarstw domowych w Europie Zachodniej. a więc zapewne wkrótce także i w Polsce. Naukowcy różnych dziedzin od dawna głowią się. jak wytłumaczyć ten fenomen. a Michael Nast robi to lekko. zwięźle i przekonująco. Autor kreśli szerszą perspektywę – nie ogranicza się do samych relacji romantycznych. wspomina też o wpływie pracy. środowiska. mediów na nasze oczekiwania.

Rozprawia się z mitami popkultury. tak mocno zakorzenionymi w naszej świadomości. Nie daje recepty na związek (takich książek było już wiele). ale odpowiada na pytanie. dlaczego współcześni 30-40-latkowie są tak skupieni na sobie.

Wyd: Wydawnictwo Albatros

Cena: 37.9dzazga, woblink logowanie, pakt z diabłem meghan march pdf, kombinat zbrodni pdf, dariusz czajkowski, wilczyca sylwia koperska, systemy partyjne w polsce, harlan coben nie odpuszczaj, świat jako wola i przedstawienie pdf, jakub wędrowycz pdf, czasopisma pdf za darmo, ksiazki w pdf, księga dżungli kipling, wais r podręcznik pdf, kemen…