Małe miasto. wielkie kłamstwa

Małe miasto. wielkie kłamstwa

Autor: Diane Chamberlain

Jedna książka. milion emocji.

Rok 2018. Morgan Christopher. studentka akademii sztuk pięknych. odbywa wyrok w żeńskim zakładzie karnym. Pewnego dnia. podczas niespodziewanego widzenia. dwie tajemnicze kobiety składają jej propozycję pracy. obiecując natychmiastowe zwolnienie. Morgan ma wykonać renowację starego malowidła w cichym. prowincjonalnym miasteczku w Karolinie Północnej. Gotowa na wszystko. aby odzyskać wolność. przyjmuje propozycję. chociaż nie ma pojęcia o renowacji obrazów. Pod grubą warstwą wieloletniego brudu czeka na nią opowiedziana farbami historia szaleństwa. zbrodni i zmowy milczenia.

Rok 1940. Anna Dale. młoda malarka z New Jersey. wygrała konkurs na malowidło ścienne dla poczty w małym mieście Edenton w Karolinie Północnej. Przyjmuje propozycję i wyjeżdża na konserwatywne Południe. bo niespodziewanie została sama na świecie. a praca jest na wagę złota. Nie wie. że znajdzie się w miejscu. gdzie ludzie są pełni uprzedzeń. tajemnice skrywa się za zamkniętymi drzwiami. a za wszelką odmienność płaci się wysoką cenę. czasem najwyższą.

Co spotkało Annę Dale? Czy stare. zniszczone malowidło to klucz do tej zagadki? Czy Morgan pokona demony swojej przeszłości i dotrze do prawdy?

Diane Chamberlain. autorka bestsellerów z listy ‚New York Timesa’. prezentuje opowieść o zagadkowej intrydze. tajemnicy skrywanej przez blisko sto lat i wytrwałości kobiety dążącej do poznania prawdy.

Sztuka i sekrety. Wciągająca i porywająca powieść. Zaskakuje wstrząsającym rozwiązaniem akcji.
‚People’

Diane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną autorką osiemnastu powieści. przetłumaczonych na kilkanaście języków i plasujących się na najwyższych miejscach list bestsellerów. Mieszka w Karolinie Północnej.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


Dziewczyna z bagniska

Autor: Selma Lagerlöf

“Dziewczyna z bagniska“ to powieść Selmy Lagerlöf. szwedzkiej pisarki. laureatki Nagrody Nobla w dziedzinie literatury.

Akcja powieści obraca się wokół młodej Helgi. której pracodawca nie chce się przyznać. że jest ojcem jej dziecka. Ta wzruszająca powieść wzbudza podziw dla bohaterki. która. choć zbłądziła w młodości. to poprzez wrodzoną uczciwość walczy o miłość i szacunek innych.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


JEJ OGRÓDEK

Autor: Bloom Penelope

Harry Barnidge. Spotkałam go pierwszego dnia mojego nowego życia.

Nie udało mi się spełnić największego marzenia – zostać artystką –

żaden mój związek nie wypalił. ale tego jednego nie chciałam zepsuć.

Rzeźbienia z roślin.

Zdecydowałam. że będę zarabiać kasę. przycinając ogródki.

I pierwszy w moim ogródku wylądował ON.

No dobra. tak naprawdę nie tylko przycinam krzaki. Według wszystkich nauczycieli świata nie nadawałam się na rzeźbiarkę. więc postanowiłam oddać się szlachetnej sztuce upiększania ogrodów dla bajecznie bogatych właścicieli domów… nie. nie domów – REZYDENCJI.

W razie czego. jeśli się utnie nie to. co trzeba. to przecież i tak odrośnie!

A że nie jestem specjalnie cierpliwa. no to wy

35: https://woblink.com/ebook/beata-tyszkiewicz-portret-damy-anna-augustyn-protas-201066u

Cena:


Zbigniew Boniek

:

:

Cena:zabić pattona, far cry 4 mapa zwierząt, bondarowicz, dziewczyna w niebieskim płaszczu, za niebieskimi drzwiami download, aspekty rozwoju dziecka, jurgen klopp biografia, szamałek cokolwiek wybierzesz, andrzej pastwa, jean-christophe grangé, świadomą drogą przez depresję, czarna kompania pdf, darmowe audiobooki do pobrania, miłosierdzie gminy audiobook, psychologia kliniczna pdf, przetrwać belize, bieżeństwo 1915. zapomniani uchodźcy, nieuporządkowane życie planet…