ISBN

ISBN

9788380537224: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/bts-koreanska-fala-agnieszka-mysliwy-adrian-besley-177951u

Cena:


Piękne zło

Autor: Annie Ward

Oddana żona. wierny mąż i okrutna zbrodnia. Nigdy nie odgadniesz. kto ma ręce splamione krwią…

Maddie i Ian poznali się na przyjęciu za granicą – on służył w brytyjskiej armii. ona jako dziennikarka odwiedziła swoją przyjaciółkę Jo. Po latach już jako małżeństwo wiodą idealne życie na przedmieściach Kansas City i wychowują pięknego synka Charliego.

Wskutek pewnego wypadku Maddie rozpoczyna terapię. która stopniowo ujawnia jej lęki związane z mężem cierpiącym na zespół stresu pourazowego i burzliwą historią swojego małżeństwa. Obawia się także o Charliego. Co to wszystko ma wspólnego ze skomplikowaną przeszłością Jo?

Wypełniona emocjami historia ukazująca złożoność przyjaźni. wyzwania małżeństwa i macierzyństwa. Szesnaście lat miłości. przygód i tajemnic – na Bałkanach. w Anglii. w Iraku i na Manhattanie. a wreszcie zwykłym domu na przedmieściach Kansas – które prowadzą do dnia. gdy policja zjawia się na miejscu szokującej zbrodni.

Zawsze jest druga strona idealnej historii.

„Annie Ward doskonale pisze. doskonale konstruuje narrację i… doskonale wyprowadza czytelników w pole. „Piękne zło” to mroczny thriller. któremu nie brakuje psychologicznej głębi”

– JP Delaney. autor bestsellerowej „Lokatorki”

„Sugestywne opisy idą w parze z błyskotliwą intrygą. a całość wywołuje dreszcze”

– „Publishers Weekly”

„Piękne zło” to pomysłowo skonstruowana. a zarazem fascynująca i przepełniona nieoczekiwanymi zwrotami akcji książka. od której nie sposób się oderwać”

– Sarah Pekkanen. autorka „Żony między nami”

Annie Ward ukończyła studia licencjackie z literatury angielskiej na UCLA oraz studia magisterskie ze scenopisarstwa w Amerykańskim Instytucie Filmowym. Jest autorką scenariusza do filmu krótkometrażowego „Strange Habit” nagrodzonego na festiwalu filmowym w Aspen. Otrzymała stypendium Programu Fulbrighta. Mieszka z mężem i synami w Kansas.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


1

:

:

Cena:


Nadfiolet

Autor: Ewa Schilling

Hanna mieszka w małym domu przy cichej uliczce. U jej sąsiadki. pod figurą Maryi. regularnie spotykają się starsze panie z kółka parafialnego – czujne na wszystko. co dzieje się w okolicy. W kościołach odprawiane są msze w rocznicę uchwalenia całkowitego zakazu aborcji. Biskup w swoim pałacu snuje ambitne plany polityczne. Pod Olsztynem wyrasta replika największej polskiej świątyni. której oryginał zastąpił warszawski Pałac Kultury. Katolicka demokracja stała się codziennością i niemal wszyscy uznali. że jakoś da się w niej żyć.

Ale pewien poranek jest inny. W życiu Hanny pojawia się ktoś. kto pomoże jej nazwać własne potrzeby. Pokaże. że otaczający ją świat jest absurdalnym szaleństwem. w którym Hanna nie będzie już chciała uczestniczyć.

„Nadfiolet” to opowieść o prze

54.9: https://woblink.com/ebook/blockchain-jako-innowacja-systemowa-wlodzimierz-szpringer-178025u

Cena:


Tajniak. Prawdziwa historia

Autor: Carter Joe

Jestem tajnym gliną.

To właśnie o mnie nie przeczytacie w prasie. gdy złapią bandziora.

Przez dwadzieścia lat dbałem o to. aby ulice. którymi chodzicie. były wolne od przestępców… udając jednego z nich.

Ta historia to prawda. zupełna prawda. choć czasem niecała prawda o moim życiu.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 34.9


I ty możesz być modelką!

Autor: Dorota Wellman

Nie trzeba mieć idealnej figury. żeby dobrać strój. w którym wygląda się atrakcyjnie. Dorota Wellman jest tego najlepszym przykładem. O modzie bez uprzedzeń. bez wieku. za to z odwagą. przekonaniem i poczuciem własnej wartości w książce. do której Dorota zaprosiła swoje przyjaciółki i koleżanki. Wspólnie prezentują 100 różnych stylizacji dla każdej sylwetki.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse sp. z o.o.

Cena: 34.9komornik michał gołkowski, remigiusz mróz, odkupienie ewa pirce, medaliony tytuł, szósta rano kto puka, wszystko jest względne 14 mrocznych opowieści, chemia organiczna podręcznik, ojciec leon knabit książki, kathryn lasky, nauka łaciny pdf, jazz i fizyka, stalker cień czarnobyla zakończenia, kostrikin wstęp do algebry pdf, koniec współuzależnienia, bezpieczeństwo międzynarodowe pdf, elia kazan układ, nakręcany statek piracki, wiedźmin wieża jaskółki audiobook pobierz…