ISBN

ISBN

9788726426069: Wydawnictwo

Format

14.99: https://woblink.com/ebook/milosc-samuraja-waclaw-sieroszewski-198893u

Cena:


Pułkownik Chabert

Autor: Honoré de Balzac

Czy chwała bohaterów kiedyś się kończy?

Pułkownik Chabert wraca po latach służby podczas wojny napoleońskiej. Pola bitwy to jedyna znana mu rzeczywistość. Jednak wojna kiedyś się kończy. a życie będzie trwało nadal. Wydaje się. że tego pułkownik Chabert nie przewidział. a normalność zaczyna go przerastać. Czy uda mu się przetrwać z dala od poligonu?

Wnikliwy portret XIX-wiecznej Francji. miejskich i społecznych przeobrażeń. Trudnych. fascynujących i skomplikowanych relacji. w których każdy człowiek posiada w sobie skłonność do zła.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


ISBN

9788726425987: Wydawnictwo

Format

7.99: https://woblink.com/ebook/zycie-i-przygody-wiktora-gruena-ludwik-marian-kurnatowski-199070u

Cena:


Doktor Przybram

Autor: Bruno Winawer

Pełna humoru opowieść z pogranicza spornych światów: nauki i wielkich interesów. Tytułowy Doktor Przybram. wzorowany na biografii autora. jest pochłoniętym ideami naukowcem. Jego oddanie nauce nie koresponduje dobrze z przyziemnymi sprawami. Mówiąc wprost. Doktor Przybram nie do końca potrafi odnaleźć się w zwykłym życiu. rządząnym przez okrutne prawa. Przez satyrę i komiczne dialogi autor wydobywa odwieczne spory rozgrywające się między nauką a biznesem.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


Starsza pani znika

Autor: Ethel Lina White

Młoda kobieta. Iris Carr. wraca z Europy do Anglii. Podróż pociągiem uprzyjemnia sobie rozmową z sympatyczną starszą panią. która przedstawia się jako panna Fray. Wkrótce tytułowa bohaterka powieści znika bez śladu. O kobietę dopytuje tylko Iris. współpasażerowie jednogłośnie zapewniają. że nikt taki nie podróżował z nimi w pociągu. Na niekorzyść relacji Iris przemawia także incydent sprzed podróży. Na dworcu doznała porażenia słonecznego. co pozwala przypuszczać. że nie mówi racjonalnie. Młoda kobieta jest jednak pewna. iż spotkała pannę Fray. Iris postanawia odnaleźć starszą panią.

Interesująco poprowadzony wątek nie pozwala czytelnikowi zignorować poszukiwań. które prowadzi Iris. Chętnie wierzymy jej przypuszczeniom. by po chwili uznać. że głosy kwestionujące istnienie

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Uprowadzony – opowiadanie erotyczne

Autor: Reiner Larsen Wiese

‚– Jesteś gotowy? – pytasz łagodniejszym głosem i z uśmiechem. dzięki czemu w końcu rozpoznaję swoją dziewczynę. Odwracasz się do mnie tyłem i przesuwasz dłońmi po swoich pośladkach. Nie mogę przestać się pieścić. Stajesz ponownie twarzą do mnie. wypychasz podbrzusze lekko w przód i pozwalasz mi patrzeć. jak rozpinasz trykot.’

To opowiadanie erotyczne zostało opublikowane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej misją jest ukazanie ludzkiej natury i różnorodności w historiach pełnych namiętności. intymności. pożądania i miłości.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Magnesy serc

Autor: Helena Mniszkówna

Główna bohaterka to ambitna Kasia Zahojska. która po studiach na politechnice wychodzi za mąż za hrabiego i rozpoczyna karierę architekta. Jednak mężowi nie podoba się charakter pracy żony i wkrótce ją porzuca. aby podróżować po świecie. Coraz bardziej samotna Kasia zaczyna rozmyślać o swoim bliskim koledze ze studiów.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99leki ratownictwo medyczne, suchanow klementyna, podręcznik do języka włoskiego pdf, granica zła, love me never sara wolf pdf, sekiro poradnik, agnieszka kaluga, siłaczka, pałasiński, malarz dusz falcones, wiedzmin 4, orlando szalony, scott peck, cztery pory roku stephen king…