Sekrety Biblii – Królestwo Saula Dawida i Salomona

Sekrety Biblii – Królestwo Saula Dawida i Salomona

Autor: Alfred J. Palla

  • Długo oczekiwane kolejna książka z serii Sekrety Biblii. wydanej w latach dziewięćdziesiątych książki która doczekała się kilku wznowień. Książka opisuje lata panowania trzech pierwszych królów Izraela. Zawarty w niej materiał pochodzi z pracy doktorskiej z dziedziny historii obronionej przez autora w grudniu 2017 roku.

 

  • „Książkę Alfreda Palli zawiera przejrzysty i systematyczny wkład na temat powstania dziejów monarchii izraelskiej. oparty na wnikliwej analizie zarówno tekstów biblijnych. jak i pozabiblijnych z uwzględnieniem danych archeologicznych. dlatego stanowi bezcenne kompendium wiedzy dla wszystkich pragnących zglebić tę tematykę.”

— Prof. Roman Marcinkowski z

32.99: https://woblink.com/ebook/poetka-i-ksiaze-manuela-gretkowska-136787u

Cena:


ISBN

9788381358675: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/ewangelia-wedlug-wegorza-ewa-wojciechowska-svensson-patrik-187023u

Cena:


Zostaw ten świat pełen płaczu

Autor: Harrison DeSales

Debiutancka powieść o człowieku nękanym przez minione zbrodnie i wspomnienia o dawnej ukochanej – historia. która bada. co to znaczy kochać. zdradzać i wybaczać.

Daniel Abend jest psychoanalitykiem i samotnym ojcem mieszkającym w Nowym Jorku. Prowadzi udaną praktykę i wygodne życie: apartament na Upper West Side. piękna nastoletnia córka i niezmącona codzienna rutyna. Kiedy jeden z jego młodych pacjentów popełnia samobójstwo. jest to tragedia. ale łatwo wytłumaczyć ją depresją i uzależnieniem od narkotyków.

Ale wkrótce Daniel otrzymuje złowieszczą notatkę. która sprawia. że ​​kwestionuje śmierć pacjenta. Kilka dni później znika jego córka. Seria listów od nieznanego nadawcy skłania Daniela do podjęcia coraz bardziej desperackiej pogoni za córką i za prawdą. Do

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 20.9


Świat według Garpa

Autor: John Irving

Opisując z pozoru nieprawdopodobne perypetie swoich niezapomnianych bohaterów. John Irving piętrzy i ujmuje w karykaturalnym skrócie problemy. lęki i zagrożenia obecne we współczesnym świecie. Z wyrozumiałością. choć w krzywym zwierciadle. ukazuje nasze – zwykle żałosne – próby zapanowania nad żywiołem. który nas przerasta: życiem.

John Irving (ur. 1942) – jeden z najwybitniejszych amerykańskich pisarzy. Debiutował w 1968 roku powieścią „Uwolnić niedźwiedzie”. Jego czwarta książka. „Świat według Garpa”. przyniosła mu rozgłos na skalę światową. została też z sukcesem sfilmowana.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 37.8konflikt indyjsko-pakistański, egzamin gimnazjalny matematyka zadania powtórzeniowe pdf, epidemia książka, assassin’s creed ii poradnik, viktor frankl człowiek w poszukiwaniu sensu pdf, zamek z alabastru, współczesne zagrożenia, karol darwin o powstawaniu gatunków, geniusz i obłąkanie, czlowiek przyszlosci, wieszczba, atlantis rising, bert hellinger książki, na odległość książka, ebook kindle…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin