Ostatni

Ostatni

Autor: Hanna Jameson

Barbarzyńskie morderstwo. jeden hotel i dwudziestu ocalałych. Jak można czuć się bezpiecznie. gdy morderca jest wśród nas?

Amerykański historyk – Jon Keller – jedzie na konferencję naukową do Szwajcarii. W trakcie dowiaduje się. że świat się kończy. W Waszyngtonie i kilku światowych stolicach doszło do ataku nuklearnego. Podczas gdy gasną światła cywilizacji. mężczyzna zastanawia się. czy jego żona Nadia i ich dwie córki wciąż żyją. Jon żałuje też. że zignorował ostatnią wiadomość od Nadii.

Oprócz Jona w hotelu znajduje się dwudziestu ocalałych. Z dala od najbliższego miasta walczą o przetrwanie. Pewnego dnia w zbiorniku na wodę pitną znajdują ciało dziewczynki. Oczywiste jest. że została zamordowana. Ktoś z mieszkańców hotelu jest zabójcą.

Jon zaczyna popadać w paranoję. Na własną rękę stara się prowadzić dochodzenie. aby odnaleźć mordercę. Seria dziwnych samobójstw. tajemnicze zaginięcia i nadprzyrodzone zjawiska nie są sprzyjającymi okolicznościami. Czy powinien zaryzykować wydostanie się z hotelu? Można tylko mieć nadzieję. że apokalipsa będzie mniej przerażająca…

„Ostatni” to zapierający dech w piersi dystopijny thriller – mrożący krew w żyłach swoją wiarygodnością. Przeszywający do szpiku kości nastrój zagrożenia w połączeniu z przemyślaną fabułą sprawia. że od lektury trudno się oderwać.

„Mroczna. oryginalna. fascynująca”

– C.J. Tudor. autorka „Kredziarza”

„Nawiązując do „Lśnienia”. Jameson przedstawia niesamowitą i niepokojącą historię osadzoną w banalnej codzienności. Lektura całkowicie pochłaniająca”

– „Kirkus Reviews”

„Od tej powieści nie można się oderwać. Apokalipsa postnuklearna przenika się z zagadkowym morderstwem w towarzystwie niesamowicie wykreowanych postaci. W tej wspaniałej i bardzo oryginalnej powieści Stephen King spotyka Agathę Christie”

– Luca Vesta. autor książki „Złodziej kości”

„Inteligentna. oryginalna. przerażająco pochłaniająca”

– Erin Kelly. autorka „Kłamał. Kłamała”

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 20.99


Trzecia część Clavier Übung Johanna Sebastiana Bacha

Autor: Górny Tomasz

Książka Tomasza Górnego stanowi pierwsze tak szczegółowe i kompetentne opracowanie na gruncie muzykologii polskiej jednej z najważniejszych kolekcji dzieł organowych w dorobku Johanna Sebastiana Bacha. Jest to niewątpliwie publikacja cenna – zawiera nieznany wcześniej materiał źródłowy i wiele innych skrupulatnie zebranych. zweryfikowanych i prawidłowo zinterpretowanych informacji. Książka będzie znakomitą lekturą zarówno dla lepiej zorientowanych melomanów. jak i profesjonalistów: organistów i muzykologów. Jako badacz twórczości Bacha od lat zaangażowany w przybliżanie postaci kompozytora i wyjaśnianie jego kluczowej roli dla historii muzyki. szczególnie cieszę się. że oto pojawia się nowa i ważna pozycja w bibliografii Bachowskiej. która wyszła spod pióra polski

Wydawnictwo: DREAMS

Cena: 39.9


https://woblink.com/product-publication/download/177592/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788394861001: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/nowa-teoria-wszystkiego-ted-mellem-177794u

Cena:i jak tu się dogadać, 356 dni online, niebo istnieje, rachunkowość książka pdf, ewa zawistowska, pieniądz bankowy, stróże jakub ćwiek, skorupiaki planktonowe, perska nienawisc, emil zola germinal, więziennictwo w polsce, otwórz oczy sinicka pdf, siła zdrowych nawyków, peter singer wyzwolenie zwierząt…