ISBN

ISBN

9788726128567: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/basnie-dla-mlodszych-i-starszych-czerwony-kapturek-zofia-stanecka-199673u

Cena:


Więzień na Zamku Zenda

Autor: Anthony Hope

Akcja powieści rozgrywa się w zmyślonym królestwie środkowoeuropejskim.gdzieś na styku Niemiec południowych. Czech. Węgier i Austrii pod koniec XIX wieku. Młody brytyjski arystokrata – Rudolf Rassendyll. przybywa do Rurytanii – fikcyjnego kraju w środkowej Europie. jako świadek spodziewanej koronacji młodego następcy tronu Rudolfa V na króla tego kraju. Nocleg znajduje w mieście Zenda. Okazuje się. że również przebywa tam na polowaniu następca tronu. Dworzanie przyszłego króla zauważają. że cudzoziemiec ma nie tylko to samo imię. ale jest i fizycznie podobny do następcy tronu. Zafascynowany tym Rudolf V zaprasza Anglika do swojej kwatery w domku myśliwskim. Po uczcie Rudolf V nieoczekiwanie zapada na zdrowiu po wypiciu wina – daru jego brata – księcia Czarnego Michała. Dworzanie obawiają się.

7.99: https://woblink.com/ebook/rycerze-mroku-stanislaw-wotowski-200930u

Cena:


Czas przed śmiercią: część 1

Autor: Jesper Bugge Kold

Losy duńskiego policjanta. angielskiego lotnika. dwunastoletniej Niemki oraz niemieckiego i rosyjskiego żołnierza splatają się ze sobą za sprawą pogmatwanych okoliczności II wojny światowej. Życiem każdego z nich rządzi przypadek. ale jednocześnie każdy dąży do tego samego celu: chce przetrwać.

Duński policjant Aksel zostaje aresztowany wraz z tysiącami innych funkcjonariuszy we wrześniu 1944 roku i wywieziony do Niemiec. gdzie trafia do obozu koncentracyjnego. Usiłuje przekonać nazistów. że zaszła pomyłka. Feralnego dnia w ogóle nie powinien być w pracy. znalazł się tam tylko dlatego. że wziął za kogoś dyżur. Kiedy ponowie ujrzy swoją żonę? Czy ktoś ją powiadomi. co się z nim stało? Aksel jest gotów podjąć najbardziej desperacką próbę. by wrócić do domu.

3.99: https://woblink.com/ebook/czas-przed-smiercia-czesc-2-jesper-bugge-kold-199806u

Cena:


Cisza na planie. kamera. seks! – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

„Cisza! Kamera! Sex!’

„Sytuacja była zupełnie surrealistyczna. Najwidoczniej nie tylko Malin było przyjemnie. Martin jęknął głośno. gdy w nią wchodził. Gwałtownym ruchem wtargnął głęboko. Malin siedziała na nim. by być jeszcze bliżej. Martin chwycił ją mocno tuż nad pośladkami. Jej piersi prezentowały się przed kamerami w pełnej krasie.’

Malin to wschodząca gwiazda. Dostała rolę w głośnym filmie. U jej boku stanie seksowny aktor Martin. Do odegrania sceny erotycznej potrzeba jednak czegoś więcej. Malin chce zagrać swoja rolę jak najlepiej. ale jednocześnie okazję do uwiedzenia Martina.

„Cisza! Kamera! Seks!’ to opowiadanie erotyczne o chęci odniesienia sukcesu i czerpania jak największej przyjemności z grania na planie.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


ISBN

9788711771044: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/szarada-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199920u

Cena:


Opowieść wigilijna. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Charles Dickens

Ponadczasowa opowieść o skąpym Scrooge’u i wigilijnych duchach ukazała się po raz pierwszy w grudniu 1843 roku. z ilustracjami Johna Leecha. Tłumaczona wielokrotnie i wydawana jako Opowieść wigilijna lub zgodnie z oryginalnym tytułem jako Kolęda prozą stała się książką czytaną najmłodszym od pokoleń. Boże Narodzenie to czas. gdy idea miłosierdzia jest nam szczególnie bliska. Warto zatem właśnie w tym czasie opowiadać o niej dzieciom poprzez piękną literaturę. Nasze wydanie Opowieści wigilijnej jest wyjątkowe. Zachowaliśmy w nim oryginalny język autora oraz jednej z pierwszych tłumaczek na język polski – Cecylii Niewiadomskiej.

Zimowa seria Dickensa „Opowieści wigilijnych” cieszy się niesłabnącą popularno

8.49: https://woblink.com/ebook/historia-nieprawdopodobna-boleslaw-prus-197588u

Cena:regina brett kochaj, archaizmy fleksyjne, spalony andrzej iwan, cholewa gambit, jak przejąć kontrolę nad światem nie wychodząc z domu, e-marketing pdf, dieta dr dąbrowskiej książka pdf, fryczkowska anna, sally hepworth, więźniowie niebezpieczni, antonio agnieszka siepielska pdf, pamiętnik wacławy, siła pędu, zemsta gangstera pdf, tajemniczy ogród wypracowanie klasowe, po piśmie, człowiek i wszechświat, efemery, nawyk samodyscypliny zaprogramuj wewnętrznego stróża…