Format

Format

PDF: 147530

https://woblink.com/ebook/kumulacja-procesowych-rol-uczestnikow-polskiego-postepowania-karnego-radoslaw-olszewski-147530u

:

Cena:


ISBN

9788379697731: Wydawnictwo

Format

23.9: https://woblink.com/ebook/emocje-w-zyciu-codziennym-beata-pawlowska-krzysztof-tomasz-konecki-147573u

Cena: Krzysztof Tomasz Konecki


Nierozłączni. Słynni syjamscy bracia i ich spotkanie z amerykańską historią

Autor: Yunte Huang

AMERICAN DREAM OCZAMI NAJSŁYNNIEJSZYCH SYJAMSKICH BLIŹNIĄT

Chang i Eng mieli po 17 lat. gdy opuścili rodzinny Syjam. Mieli wrócić do domu po pięciu latach. to jednak nigdy nie nastąpiło. Zrośnięci na klatce piersiowej pasem tkanki chrzęstnej i dzielący wspólną wątrobę bracia ruszyli w podróż po Stanach Zjednoczonych. W ciągu dekady zdobyli sławę. majątek i amerykańskie obywatelstwo. Kupili ziemię i niewolników. postawili dom na południu i poślubili dwie białe siostry. z którymi wychowali sporą gromadkę dzieci. Jednak jak to czasem bywa z amerykańskim snem – legł w gruzach równie szybko. jak na początku się ziścił. 

Yunte Huang przybliża nieprawdopodobną historię pierwszych określonych tym mianem syjamskich bliźni

22.95: https://woblink.com/ebook/roznorodni-przez-sztuke-miroslawa-zalewska-pawlak-magdalena-sasin-147565u

Cena: Magdalena Sasin


Związek partnerski

Autor: Marcin Anaszewicz

Prywatnie – są parą. Zawodowo – zmieniają Polskę. Ona jeszcze do niedawna była zastępczynią Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara. Jest radczynią prawną i legislatorką. od lat walczy o równość i przeciwdziała dyskryminacji. Teraz jest jedną z twarzy partii Wiosna. On to prawnik. politolog. przez lata w biznesie i administracji. najbliższy współpracownik Roberta Biedronia. z którym zmieniał Słupsk w progresywne miasto. a teraz będą zmieniać cały kraj.

Dr Sylwia Spurek i dr Marcin Anaszewicz od dwudziestu lat realizują swoje ambicje. marzenia i ideały. Pomimo że ich styl życia odbiega od stereotypowych wyobrażeń Polek i Polaków (a może właśnie dlatego). są szczęśliwi i mogą stać się inspiracją dla wielu rówieśniczek i rówieśników.

Jaka jest ich recepta na sukce

:

Cena:


Zaopiekuj się mną. Samotny. niekochany Promyk

Autor: Webb Holly

Zosia nic nie może poradzić na to. że zakochała się w Promyku. cudownym szczeniaku berneńskiego psa pasterskiego. którego spotyka w parku. Dziewczynka zaczyna spędzać z nim coraz więcej czasu. ale również coraz bardziej martwi się. że zapracowani właściciele szczeniaka nie są w stanie poświęcić mu wystarczająco dużo uwagi i przeznaczyć tyle czasu na ćwiczenia. ile rzeczywiście potrzebuje tego piesek. Jak Zosia może pomóc Promykowi. skoro nie jest on jej psem?

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 11


Lęk. Jak sobie radzić z chorobą naszych czasów

Autor: Augusto Cury

Brakuje wam cierpliwości? Budzicie się zmęczeni? Irytuje was wolniejsze tempo pracy? Często miewacie bóle głowy i cierpicie na podwyższone napięcie mięśniowe?

 

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedzieliście twierdząco. to książka dla Was. Doktor Augusto Cury szeroko opisuje Syndrom Przyspieszonego Myślenia (Accelerated Thought Syndrome). identyfikując go jako nową chorobę naszych czasów i najpowszechniejszy problem psychiczny obok depresji.

 

Dlaczego tak się dzieje? Wielość informacji. mnogość bodźców i rosnące tempo życia sprawiają. że zmieniło się również tempo formułowania myśli. Pociąga to poważne konsekwencje dla naszego zdrowia emocjonalnego. intelektu i kreatywności. Dzięki pracy doktora Augusto Cury’ego mamy okazję przyjrzeć się bliże

28: https://woblink.com/ebook/gabi-tego-wlasnie-chce-magdalena-rozczka-marta-wysocka-jozwiak-146804u

Cena: Marta Wysocka-Jóźwiak


Historie miłosne

Autor: Kamila Cudnik

Od miłości do zdrady. od zdrady do nowego początku

Sara jest doktorantką na uczelni i żoną Tomasza. adwokata. który ma własną kancelarię. Oboje młodzi. ambitni. inteligentni – wydawałoby się. idealna para. A jednak kiedy Sara wraca z pogrzebu ukochanej ciotki. spotyka się z obojętnością i brakiem zrozumienia. Wkrótce potem na paradzie święta Trzech Króli poznaje Sergiusza. kolegę męża ze szkoły. Obu mężczyzn łączy nie tylko dawna przyjaźń. ale również niewyjaśnione wydarzenia z przeszłości.

Sergiusz jest reporterem wojennym. który właśnie wrócił z kolejnej zagranicznej wyprawy. Sara wynajmuje mu swoje. akurat wolne. mieszkanie. I chociaż sama tego nie chce. mężczyzna coraz częściej gości w jej myślach. W jej małżeństwie trudności narastają. Sara dopytuje o tragedię z przeszłości. Tomasz wydaje się mieć coraz więcej tajemnic.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30zjawa max czornyj, historia sportu, damy dziewuchy dziewczyny historia w spódnicy, apollo i boskie próby mroczna przepowiednia pdf, apteka w getcie krakowskim, iwona laskowska, karol marks książki, pościg elle kennedy chomikuj, sea of thieves poradnik, sztuka minimalizmu pdf, z zimną krwią, słownik pisowni online, choroby zakaźne dziubek, dom z dwiema wieżami, neuroerotyka…