Światło Chrystusa. Wprowadzenie do katolicyzmu

Światło Chrystusa. Wprowadzenie do katolicyzmu

Autor: Thomas Joseph White

Co to jest grzech pierworodny? Czy wiara stoi w sprzeczności z nauką? Co to znaczy. że Chrystus był człowiekiem? Dlaczego Maryja jest tak ważna dla Kościoła? Czy jest możliwe zbawienie poza Kościołem katolickim? Ojciec Thomas White OP. świadomy współczesnych realiów. opowiada uczciwie i bez płytkiej łatwowierności. Za pomocą kilku pociągnięć pędzla kreśli kształt katolicyzmu. Wiara nie jest wynikiem dziecinnej i naiwnej mentalności – ta książka to towarzyszka na drodze poznawania Boga i Jego Kościoła.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 43.99


ISBN

9788381320832: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/zdrowe-lakocie-jolanta-naklicka-kleser-147779u

Cena:


Minimalizm. Krótki przewodnik po minimalizmie

Autor: Natalia Coleman

Jeżeli chcesz być szczęśliwy. bardziej kreatywny. żyć „tu i teraz”. mieć więcej czasu dla siebie. swoich bliskich. realizować swoje pasje oraz marzenia i poczuć się wolnym człowiekiem. to ta książka jest dla Ciebie.

Nie wymagaj zbyt wiele od siebie i innych – zostań minimalistą.

Być. mieć. żyć. co wybrać?

Coraz częściej gubimy się sami we własnym życiu. nie wiedząc tak do końca co dla nas jest ważne. Stajemy się społeczeństwem zewnątrz sterowalnym dryfując bez celu. kierunku i wartości.

Biegamy jak psy za własnym ogonem. by pod koniec dnia zapytać samych siebie: Po co to wszystko?

Często w tak rozpędzonym trybie spędzamy tygodnie. miesiące. lata. a przecież nie tak miało być. Mieliśmy być

19.9: https://woblink.com/ebook/finezja-uczuc-aneta-krasinska-147774u

Cena:siódmy milion, najdawniejsze dzieje ziem polskich, lego hobbit schematy, nie odpisuj marcel moss, orzeszkowa nowele, żuk grabarz, książka w pustyni iw puszczy, był sobie pies 2 książka, książki mafia romans, marsjanie i wenusjanki nowe pokolenie, małgorzata gutowska adamczyk jedna z nas, ks. edward staniek, mikołajek rene goscinny pdf, czarnobyl instrukcje przetrwania, sponsor tom 2 pdf chomikuj, wartości społeczne, kazimierz bartoszewicz, mamo to moje życie, abdel sellou…