1

1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Ryba piła

Autor: Paweł Leski

Zbiór opowiadań i wierszy Pawła Leskiego to doskonała pozycja dla tych. którzy lubią teksty o charakterze satyrycznym. W swoich utworach ukazuje absurdalne sytuacje. bardziej lub mniej realistyczne. a jednak w pewnym sensie zawsze można się w nich doszukać odniesienia do rzeczywistości.

To książka dla wszystkich. którzy cenią dobry humor a jednocześnie pragną zagłębić się w nonsensy dnia codziennego zabarwionych dowcipem. wertując je z przymrużeniem oka. ale i z odrobiną zastanowienia. Świat absurdu otacza nas. nie ma co do tego wątpliwości – może nie aż tak przerysowany. jak w utworach z tego zbioru. ale jednak każdy z nas zderza się codziennie z tego typu sytuacjami.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 15.9


https://woblink.com/product-publication/download/169422/epub

1:

:

Cena:


:

:

Cena:marek lehnert, pamiętnik znaleziony w wannie, steve liebich, sztywniak, tomasz palka, alibi na szczęście pdf, dagny kurdwanowska, mistyczki, after ksiazki, freud kultura jako źródło cierpień pdf, kim byłbym bez ciebie?, begg mikroekonomia, świat zofii audiobook, potęga kiedy, pulcheria aleksandrowna, andrzej więckowski książka, autor pana walerego, pielęgniarstwo neurologiczne pdf, sklep z ebookami, klejstenes reformy…