System

System

Autor: Tom Rob Smith

Dawno nie czytałam tak wciągającego. mrocznego i precyzyjnieskonstruowanego thrillera. To coś więcej niż powieść gatunkowa.Agnieszka Grochowska  THRILLER RÓWNIE WSTRZĄSAJĄCY JAK „MILCZENIE OWIEC” I „HANNIBAL”Przerażający obraz stalinowskiego Związku Radzieckiego. Kraju. w którym terror jest metodą sprawowania rządów. Paranoicznego społeczeństwa. w którym nikomu nie można ufać.W raju. jakim jest ZSRR lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. przestępczość nie istnieje. Tak w każdym raz twierdzą władze. i kiedy na torach zostają znalezione okaleczone zwłoki chłopca. utrzymują. że był to wypadek.Funkcjonariusz bezpieki Lew Demidow musi zamknąć usta rodzicom. którzy są przekonani. że ich dziecko zostało zamordowane. Tak jak ze wszystkich obowiązków wobec socjalistycznej ojczyzny. również z tego Demidow wywiązuj

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


San Francisco

Autor: Działoszyńska-Kossow Magda

San Francisco – złote miasto w stanie Kalifornia. Powstałe w XIX wieku na fali gorączki złota. która kusiła mieszkańców świeżym startem i bogactwem. Dziś – miasto wolności. kontrkultury. otwartości. bohemy. Miejsce. w którym Janis Joplin i Grateful Dead rozpoczynali swoją karierę. W końcu – przestrzeń dla marzycieli dzielona na pół z biznesmenami i inwestorami z Doliny Krzemowej.

O mieście marzeń w reportażu “San Francisco. Dziki brzeg wolności”

Właśnie do takiego miasta zaprasza nas Magda Działoszyńska-Kossow. “San Francisco. Dziki brzeg wolności” to podróż w głąb przeszłości; opowieść o historii. kulturze i klimacie miasta. Autorka zabiera czytelników w centrum i na przedmieścia. Do pracowni artystów i wizjonerów oraz do biur milionerów. Nie zapomina również o tragicznej epidemii AIDS i poważnym problemie bezdomności.

Magda Działoszyńska-Kossow o ciemnej stronie metropolii

San Francisco. Dziki brzeg wolności” to odważne spojrzenie na metropolię. w której skrajna bieda miesza się z bogactwem. Działoszyńska-Kossow pokazuje cenę amerykańskiego snu oraz współczesne bolączki miasta i kraju.

Zaciekawiony współczesną historią Stanów Zjednoczonych Ameryki? Sprawdź pozycje „Serii Amerykańskiej” Wydawnictwa Czarnego – m.in. “Shitshow!” i “Wyniosłe wieże. Al-Kaida i atak na Amerykę”.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 23.34środki perswazji w tekstach literackich, ewolucja muzyki, templariusze online, elite kings club. tom 2. marionetka pdf, kultura i wychowanie, kiedy twoja złość krzywdzi dziecko pdf za darmo, niemiecki zadania, krystyna okólska, historia filozofii pdf, królestwo popiołów pdf chomikuj, marynina, gretl pobierz za darmo po polsku, pies i człowiek, samoocena pdf, jerozolima biografia, rany julek pdf, dobry chlopak hokeisci pdf, pakt z diabłem pdf meghan march, żelazna wojna, krystyna koziołek, jądro ciemnosci pdf…