Joyful

Joyful

Autor: Ingrid Fetell Lee

Czy kolory i kształty mogą mieć coś wspólnego z radością? Dlaczego ludzie. niezależnie od wieku. płci i pochodzenia. przystają na widok zachodzącego słońca. ozdabiają domy lampkami i nie mogą się przestać uśmiechać na widok kudłatego psa w żółtych kaloszach? Czy istnieją sposoby. by samemu stworzyć miejsca pełne radości? Projektantka Ingrid Fetell Lee przekonuje. że nasze samopoczucie jest mocno związane ze światem zewnętrznym: w pewnych miejscach możemy odczuwać niepokój i przygnębienie. a w innych cieszyć się harmonią przestrzeni. kształtów i barw. To. co nas otacza. może stanowić odnawialne i łatwo dostępne źródło radości. Czy do naszej przestrzeni da się wprowadzić radość? Czy da się tego dokonać za pomocą kolorów. wzorów i faktur? Oczywiście. że tak! Autorka podpowiada. co zrobić. by „estetyka radości” na trwale zagościła w naszym życiu. „Joyful nie opowiada o poszukiwaniu radości w odległych krańcach świata. Mówi o znalezieniu radości w miejscu. w którym jesteśmy. (…) Poznacie prawdziwych ludzi. którzy tworzą radość we własnych domach i społecznościach – domkach letniskowych i kamperach. salonach i biurach. na chodnikach i w centrach rekreacji – aby zobaczyć. jak małe zmiany mogą pomóc odnaleźć w zwykłych przedmiotach i miejscach niezwykłą radość.”

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 44.9


Geniusz i lustro

Autor: Emma Popik

Adrian rutynowo wykonuje wszystkie powierzone mu zadania w laboratorium. Jego przyjaciółmi są automaty. którym nadaje imiona. Nikt z pracodawców nie podejrzewa. że chłopiec uważany za osobę z niepełnosprawnościami intelektualnymi. w sekrecie łamie skomplikowane kody i wieczorami włamuje się do pomieszczenia z komputerami. Tam zanurza się w świat liczb. Pewnego razu za drzwiami spotyka swoje lustrzane odbicie. Jak zakończy się zderzenie z genialną wersją samego siebie?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


:

:

Cena:motywy literackie lalka, gatunek 5, jadwiga waniakowa, agata romaniuk, rycerze atlantydy, ebook księgarnia, chłopak którego nie było, wybór anny, audiobook odtwarzacz, świt jedi w nicość, bez strachu. jak umiera człowiek, english for dietetics chomikuj, sensacje xx w, repetytorium gimnazjalisty historia pdf, łtn, historia o pauline reage, społeczna odpowiedzialność biznesu książka pdf, korea południowa republika żywiołów, tabu w literaturze, wyspiański dopóki starczy życia, biologia klasa 5 sprawdziany pdf, czarny wdowiec, oczy wilka chomikuj…