Dzieci królowej elfów 2 – Nieprzebyty las

Dzieci królowej elfów 2 – Nieprzebyty las

Autor: Gotthardt Peter

Historii o elfach istnieje tyle. ile gwiazd na niebie. Oto jedna z nich.

Jest to opowieść o niewielkiej grupie elfów. które nagle znalazły się bardzo daleko od domu. Drogę powrotną zagradzają im wysokie góry i przepastne morza. Napotykają też wrogów. którzy ścigają ich bez litości.

Ale nic nie jest w stanie sprawić. żeby elfy zaniechały swojej podróży. Na przekór niebezpieczeństwu i wszelkim przeszkodom chcą dotrzeć do domu. Dzień za dniem wędrują na wschód w kierunku Krainy Elfów. gdzie zielenią się bujne lasy. a źródła tryskają życiodajną wodą.

‚Nieprzebyty las’ to druga część serii ‚Dzieci królowej elfów’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Disa w kraju polarnej zorzy

Autor: Gade Marianne

Disa ma wrażenie. że jej serce przestaje bić. a płacz zbiera się jak klucha w gardle. Widzi swoich przyjaciół po raz ostatni. Wyjeżdża na Islandię. gdzie nie ma żadnych znajomych.

Na szczęście w kraju polarnej zorzy główna bohaterka zaprzyjaźnia się z chłopcem o imieniu Kamban. Disa musi odnaleźć magiczny jaskier Arktyka. Ale to jej się uda tylko wtedy. gdy zdoła nawiązać kontakt z niewidzialnymi.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


O Zofii. co zbierała kolory – O Zofii Stryjeńskiej

Autor: Angelika Kuźniak

Życie Zofii Stryjeńskiej mieniło się wieloma barwami. jak obrazy. które malowała. Jednak droga do realizacji marzeń nie zawsze była usłana różami. Malarka musiała zmierzyć się z wieloma przeszkodami. które w tamtych czasach rzucano pod nogi dziewczynkom i kobietom. chcącym rozwijać swoje pasje. Opowieść o niezwykłej sile i determinacji. dzięki której można osiągnąć to. o czym się marzy. by później dzielić się tym z innymi. To już druga książka nominowanej do Nagrody Literackiej ‚Nike’ Angeliki Kuźniak o Zofii Stryjeńskiej – tym razem skierowana do najmłodszych czytelników. Uzupełnieniem tekstu są ilustracje Maćka Błaźniaka. który świetnie oddał klimat twórczości bohaterki książki.

‚O Zofii. co zbierała kolory. O Zofii Stryjeńskiej’ należy do wyją

5.99: https://woblink.com/ebook/szczurki-nie-daja-sie-wygryzc-rafal-witek-199548u

Cena:


Szable i cekaemy

Autor: Marcin Szymaniak

Twoja ojczyzna przed stu laty – wywalczony kraj. o którym nie miałeś pojęcia

OŚMIORO BOHATERÓW WPLĄTANYCH W WOJNĘ Z SOWIECKĄ ROSJĄ

Szeregowy ułan. lekarka. naczelnik państwa. lotnik. para literatów. podoficer piechoty i działacz komunistyczny. Wszyscy istnieli naprawdę.

WALKA O ŻYCIE. O KRAJ I O MIŁOŚĆ

Walczyli bardzo różnie – karabinem. szablą. bombami. poezją i publicystyką. intrygami osobistymi i politycznymi. kłamstwami. rozsiewaniem plotek. Ale również pracowali. studiowali. zakochiwali się. Dokonywali aktów miłosierdzia i popełniali pospolite przestępstwa. Święcili triumfy i przeżywali załamania nerwowe. Upijali się na smutno i na wesoło.

DZIESIĄTKI MIEJSC. DO KTÓRYCH NIGDY BYŚ NIE DOTARŁ

Śledząc ich losy. trafisz do paryskich s

29.99: https://woblink.com/ebook/pierwsza-taka-gwiazdka-agnieszka-mysliwy-karen-schaler-200833u

Cena:


Diamentowa cisza. Tajemnice. Tom 3

Autor: Sophie Davis

Raven z przerażeniem odkrywa. że rozwiązanie tajemnicy zniknięcia Lark miała cały czas pod nosem. Dziewczyny łączy więcej. niż jest gotowa przyznać. a pomocny sąsiad wcale nie jest kimś. komu można ufać.

Kiedy nowe fakty wychodzą na jaw. Raven musi połączyć wszystkie wskazówki. bo w grę wchodzi nie tylko jej bezpieczeństwo. ale i życie. Stawka w tej grze właśnie znacznie wzrosła.

Czy tajemnicza Lark ma w zanadrzu więcej sekretów. niż Raven jest w stanie udźwignąć? Czyją krwią spływa najpiękniejszy z diamentów rodziny Kingsleyów?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 24.9


Magiczny sokół 3 – Królowa demonów

Autor: Gotthardt Peter

Carvallo i przyjaciele lądują w nieprzyjemnym świecie. pełnym szalejących burz. gdzie zewsząd czają się czerwone i zielone demony. Kiedy w tajemniczych okolicznościach znika Monica. pozostali zaczynają jej szukać. Boją się. że jest w niebezpieczeństwie. Jednak nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie. co tak naprawdę się stało…

Przeczytaj także pozostałe książki z cyklu:

Magiczny Sokół 1 – Szalona Czarownica

Magiczny Sokół 2 – Sokół zaklęty w łańcuchy

Magiczny Sokół 4 – Córka króla smoków

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Opowieści nadzwyczajne – Tom II

Autor: Edgar Allan Poe

Drugi tom opowiadań amerykańskiego poety i nowelisty Edgara Allana Poe. Twórca tak zwanego czarnego romantyzmu w swoich utworach zabiera czytelników w świat pełen grozy i niepokoju. Buduje wnikliwe studia ludzkiej psychiki wystawianej na ekstremalne sytuacje. „Opowieści nadzwyczajne’ w mistrzowskim przekładzie Bolesława Leśmiana są zaproszeniem do świata pełnego mrocznych tajemnic.

Spis utworów:

1. WILIAM WILSON

2. PORTRET OWALNY

3. PRAWDZIWY OPIS WYPADKU Z P. WALDEMAREM

4. METZENGERSTEIN

5. HOP-FROG

6. CZŁOWIEK TŁUMU

7. RĘKOPIS ZNALEZIONY W BUTLI

8. MASKA ŚMIERCI SZKARŁATNEJ

9. CZARNY KOT

10. BERENICE

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99starożytność charakterystyka epoki, piękne ciała, joseph sheridan le fanu, krzyżówki dla dzieci 7 12 lat do wydruku, mróz zerwa pdf, pościg elle kennedy pdf doci, historia twojego zycia, stephen king mroczna połowa, tylko matka, ciekawe książki pdf, magiczny dwupunkt, wot i my sprawdziany, ofiara losu lackberg, oręziak, ostatni rozkaz…