Szerlok Holmes i jego przygody. Klub rudowłosych

Szerlok Holmes i jego przygody. Klub rudowłosych

Autor: Arthur Conan Doyle

Jobez Wilson. właściciel lombardu w Londynie. przychodzi skonsultować się z Szerlokiem Holmesem i doktorem Watsonem. Przyglądając się tajemniczemu klientowi. zarówno Holmes. jak i Watson zauważają jego rude włosy. które mają wyraźny płomienny odcień. Wilson mówi im. że kilka tygodni wcześniej jego młody asystent. Wincent Spaulding. namawiał go do odpowiedzi na umieszczoną w gazecie ogłoszenia oferującą wysoko płatną pracę tylko rudym mężczyznom. Następnego ranka Wilson czekał w długiej kolejce wśród innych rudowłosych mężczyzn. przeszedł pomyślnie rozmowę kwalifikacyjną i był jedyną osobą zatrudnioną. ponieważ ich rude włosy były albo zbyt ciemne. albo zbyt jasne i nie pasowały do ​​unikalnego koloru płomienia Wilsona.

27.9: https://woblink.com/ebook/zamiana-aga-zano-rebecca-fleet-141671u

Cena:


Kruk

Autor: Piotr Górski

Na plaży w Jelitkowie znaleziono skórzany worek. przykryty warstwą podmorskich roślin i muszli. Przez rozdarcie wystawała z niego zniekształcona ludzka dłoń.

Prokurator Marta Krynicka nalega. by śledztwo poprowadził komisarz Sławomir Kruk. który rozwiązał już niejedną równie makabryczną sprawę. Wezwany z urlopu policjant rozpoczyna żmudne zbieranie dowodów i przesłuchania świadków. Jednak. wbrew jego oczekiwaniom. największym problemem okazuje się współpraca z prokuraturą. która teraz sugeruje. by nie wnikał zbyt głęboko w sprawę i zakończył dochodzenie tak szybko. jak to tylko możliwe. Kruk nigdy nie był niczyją marionetką. dlatego nadal uparcie dąży do prawdy. ale ta sprawa zaczyna go przerastać. Nadepnął na odcisk bardzo wpływowym i niebezpiecznym ludziom.

Wydawnictwo: Harper Collins

Cena:


ISBN

9788380833890: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/zaglada-2029-radoslaw-pydys-26962u

Cena:


:

:

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788365780003: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/prawdziwa-krolowa-elzbieta-ii-jakiej-nie-znamy-andrew-marr-hanna-pawlikowska-gannon-maja-lipowska-28181u

Cena:andromeda nexus, kryzys meskosci, twój supermózg, nancy kleinbaum, ketogeniczna biblia pdf, zły nawyk u konia, szarpidruty, wojna w blasku dnia audiobook, mięśnie dna miednicy pdf, rozwój osobisty pdf, terapia schematów przewodnik praktyka, angielski dla początkujących testy pdf, chandler pdf, stulecie winnych tom 2 pdf, sprawdzian z matematyki klasa 4 figury geometryczne część 2 wsip, tonąca w błękicie pdf doci, być jak erica, infrastruktura transportu drogowego pdf, hitler 1945, jak zrobić dobry samolot z papieru, augustyn pelanowski, cat mackiewicz pdf, kamienica pod szczęśliwą gwiazdą tom 2…