Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę

Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę

Autor: Kiereś Emilia

GRATKA DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BOREJKÓW I „JEŻYCJADY” – BEZ WZGLĘDU NA WIEK I PŁEĆ!

W tej międzypokoleniowej książce znajdziecie wszystko. czego jeszcze nie wiecie o „Jeżycjadzie”. a co zawsze chcieliście wiedzieć.

Sprawdźcie. jak wyglądał Ignacy Borejko w wieku chłopięcym i skąd się wziął serwis Nowakowskich. obejrzyjcie jedyną zachowaną fotografię Pieska Genowefy Bombke i zachwyćcie się detalami jeżyckiej architektury.

Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę to ponad 130 alfabetycznie ułożonych haseł. kolorowe zdjęcia. nigdy dotąd niepublikowane ilustracje. ciekawostki. anegdoty. cytaty i powiedzonka.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 49.99


Klasyfikacja budżetowa 2021

Autor: Krystyna Gąsiorek

W związku z licznymi zmianami przepisów oraz wprowadzanymi reformami klasyfikacja budżetowa jest ciągle nowelizowana. Niektóre podziałki przestają obowiązywać. pojawiają się nowe. a przy niektórych zmieniają się objaśnienia. Jednostki sektora finansów publicznych powinny na bieżąco uwzględniać te zmiany w planowaniu. rachunkowości i sprawozdawczości.

Najnowsza nowelizacja rozporządzenia o klasyfikacji budżetowej z 27 lipca 2020 r. objęła rozdziały. a także paragrafy dochodowe (m.in. nowy paragraf 088) i wydatkowe (m.in. nowy paragraf 471 dotyczący PPK). Ze względu na dużą liczbę poprawek zdecydowano się na całkowitą zmianę brzmienia załączników nr 2. 3 i 4 do rozporządzenia. Zmiany te. z pewnymi wyjątkami. weszły już w życie z mocą wstecz

:

Cena:dziennik geniusza, psychopata klaudia muniak, psychologia relacji pdf, janusz bieszk słowiańscy królowie lechii, march of empires poradnik, amerykańska królowa, dermatologia książka pdf, pokonałem nerwicę pdf, gry 2 wojna światowa do pobrania za darmo, agata przybyłek książki, trust again mona kasten pdf, roger federer biografia, fragment erotycznego tekstu, zadania pl angielski, ed sanders, zza światów, wstęp do psychoanalizy freud, musso apartament w paryżu, system zapisywania liczb klasa 4 sprawdzian, ida fink drzazga pdf, elżbieta gajos, stacja jagodno tom 5, izolda kiec, wiedźmin pdf, siła nawyku lubimy czytać…