Bella Poldark

Bella Poldark

Autor: Winston Graham

Ostatnia część magicznej sagi Winstona Grahama o rodzinie Poldarków. Wielowątkowa opowieść o Rossie i Demelzie. ekscentrycznym Valentinie Warlegganie oraz dzielącym te dwa rody odwiecznym konflikcie.

Bella. najmłodsza córka Poldarków. rozwija talent wokalny. zachęcana przez długoletniego narzeczonego. Christophera Havergala. oraz wybitnego francuskiego dyrygenta. którego interesuje jednak nie tylko muzyka.

Clowance. starsza córce Rossa i Demelzy. młoda wdowa. rozważa ponowny związek małżeński z jednym z dwóch rywalizujących adoratorów.

Tymczasem we wsiach zachodniej Kornwalii grasuje tajemniczy morderca. który na swoje ofiary wybiera kobiety.

„Niezrównany Winston Graham […] wszystko. co najlepsze. i jeszcze więcej.”

Guardian

Saga rodu Poldarków stała się kanwą popularnego serialu BBC. W Polsce do obejrzenia pt. Poldark – Wichry losu.

WINSTON GRAHAM to autor czterdziestu powieści. przełożonych na wiele języków. Był członkiem Królewskiego Towarzystwa Literackiego. a w 1983 roku otrzymał Order Imperium Brytyjskiego. Zmarł w lipcu 2003 roku.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Pszczelarz z Sindżaru

Autor: Mikhail Dunya

Dawniej prowadziłem interesy w Iraku i Syrii. ale odkąd nastała ta zaraza Daeszu. moją rolą jest ratowanie branek. Telefon dzwoni bez przerwy. Czasem to sami bojownicy sprzedają mi porwane kobiety. Wczoraj uratowałem całą rodzinę. Nie mogłem zmrużyć oka. dopóki w końcu nie przyjechali cali i zdrowi o czwartej nad ranem. O. słyszysz? Znowu ktoś dzwoni.

Od 2014 roku ISIS terroryzuje Sindżar. pustynny region w Iraku zamieszkany przez kilkadziesiąt tysięcy jezydów. Mężczyźni. którzy odmawiają przejścia na islam. są zabijani. a kobiety sprzedawane w niewolę.

W obliczu nieludzkiego cierpienia. jakiego doświadczają mieszkańcy tego regionu. czyny pszczelarza Abdullaha są czymś niesamowitym i budzącym podziw. A on sam jest dowodem na to. że wciąż nie brak ludzi. którzy są gotowi zar

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Przewodnik po zmianach w Vat i akcyzie 2019

Autor: Joanna Dmowska

Przewodnik po zmianach w VAT i akcyzie 2019” to znana i ceniona przez Czytelników pozycja. która w tym roku jest wydana w nowej formule. Publikacja zawiera opis wszystkich zmian w VAT i akcyzie. uchwalonych i opublikowanych do 31 grudnia 2018 r.. które obowiązują od 1 stycznia 2019 r. lub wejdą w życie w trakcie roku. Oprócz opisu zmiany każde zagadnienie zawiera komentarz eksperta. który ocenia nowe przepisy. jaki ma wpływ będą mieć na rozliczenie oraz podstawę prawną. Dzięki tej publikacji poznamy co zmieniło się w VAT i akcyzie oraz jak stosować nowe regulacje w praktyce. W przewodniku znajdziemy informacje m.in. na temat następujących zmian dotyczących:

• szacowania podstawy opodatkowania VAT.

• nowych zasad zwrotu VAT.

• rozlic

29.9: https://woblink.com/ebook/kawa-dla-zdrowia-bob-arnot-146335u

Cena:skala doloplus, tozsamosc internetowa, być parą i nie zwariować, podstawy ekg pdf, państwo teoretyczne sienkiewicz, hearthstone talie dla początkujących, adam czahrowski, bohater o tysiącu twarzy pdf, ewangelia św jana pdf, entp a, perfekcyjna niedoskonałość pdf, zamiana rebecca fleet, wąska ścieżka…