Trzy razy ty

Trzy razy ty

Autor: Federico Moccia

Kontynuacja bestsellerowej powieści ‚Trzy metry nad niebem’.

W ‚Trzech metrach nad niebem’ Babi złamała mu serce. W ‚Tylko ciebie chcę’ Gin nauczyła go kochać na nowo. W ‚Trzy razy ty’ Step staje na rozstaju dróg…

Jak skończy się historia Babi. Stepa i Gin?

Co stało się z tym skłóconym z całym światem chłopakiem. z zabijaką. który spędzał popołudnia na placu z przyjaciółmi. a wieczory na jeździe motorem? Czasami Stepowi wydaje się. że tamto życie należy do kogoś innego. Dziś jest kimś zupełnie innym. człowiekiem sukcesu. telewizyjnym producentem i wkrótce będzie się żenić. Jego wybranką jest Gin. kobieta łagodna. piękna. czuła. idealna. Wybaczyła mu zdradę sprzed sześciu lat. Zdradę z Babi. jego pierwszą niezapomnianą miłością. Od tamtej pory Babi i Step się

Wydawnictwo: Cyfrant

Cena: 13.7


ISBN

9788375363821: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/grochow-andrzej-stasiuk-3171u

Cena:


Rzeczozmęczenie

Autor: James Wallman

Nadmiar przedmiotów zagraca nasze domy. Męczy i stresuje. Naraża na niewygodę i zbędne koszty. Szkodzi zdrowiu. a w skrajnych przypadkach może nawet zabić.

Jeśli kiedykolwiek poczuliście się przytłoczeni liczbą rzeczy. które posiadacie. to znaczy. że znacie jedną z najbardziej uciążliwych przypadłości naszych czasów: rzeczozmęczenie.

James Wallman – dziennikarz. futurolog. prognostyk trendów i doradca – zabiera nas w niesamowitą podróż do źródeł rzeczozmęczenia. Odsłaniając jego przyczyny i skutki. pokazuje. jak wyrwać się z pułapki niepohamowanej konsumpcji ku wolności. szczęściu i spełnieniu.

Rozwiązanie Wallmana wcale nie jest radykalne! By wyzwolić się od rzeczozmęczenia. wystarczy dokonać przeglądu wyznawanych wartości i skupić się na tym. czego doświadczamy. a nie c

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 48


W czepku urodzone

Autor: Nawara Weronika

Kończą trudne studia. dostają niskie pensje. Frustruje je. gdy traktowane są wyłącznie jako pomocnice lekarzy – przecież wykonują ciężką i wymagającą pracę. Często też niewdzięczną. bo pacjenci potrafią dać w kość.

A jednak kochają to. co robią. Czerpią z pracy ogromną satysfakcję i chcą opiekować się chorymi. Pielęgniarstwo to coś więcej niż zawód.

Przejdź się z nimi po szpitalnym korytarzu. a dowiesz się. jak naprawdę wygląda ich życie.

To były długie godziny rozmów z pracownikami różnych oddziałów i szpitali z wielu miast i placówek. Rozumiejąc ich przeżycia. analizując przemyślenia i wspominając własne doświadczenia. jeszcze głośniej mogę powtórzyć jedno z moich ulubionych pytań:

Jestem pielęgniarką. a 

:

Cena:


ISBN

9788380755628: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/sposob-na-ksiecia-emma-chase-130009u

Cena:


1

:

:

Cena:


Przebudzona

Autor: Agnieszka Lis

Podróż pełna pożądania właśnie się rozpoczęła

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Lilianna i Honorata przekonały się o tym wielokrotnie. Tym razem jednak los wystawi je na próbę. na którą nie są gotowe.

Spokojna i poukładana Lilka nie przypuszcza. że całe jej dotychczasowe życie stanie na głowie za sprawą narzeczonego siostry. Chwila zapomnienia w ramionach przystojnego Anglika rozbudzi uśpione dotąd namiętności. Od tej pory nawet wyrzuty sumienia nie powstrzymają jej przed spełnianiem najgłębiej skrywanych fantazji.

Jak wiele jest w stanie zaryzykować Lilianna. aby poczuć smak spełnienia? Czy siostrzana miłość ma szansę przetrwać największą burzę? I jaką rolę odegra w życiu dziewczyn odnaleziony po latach ojciec?

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena:beria oprawca bez skazy, irena jurgielewiczowa książki, namiętność lauren kate, thrawn sojusze, krzysztof drozdowicz, logistyczna obsługa klienta pdf, wojsko zaciężne, książki mróz, kontaminacja kryminalistyka, krystyna kłosińska, oczy wilka alicja sinicka pdf, władca pierścieni tolkien, nie z milosci, kłamstwo blaga, podanie o lechu, spotkamy się w niebie, legendy krakowskie pdf, wydawnictwo seneka…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin