Miłe Natalii początki

Miłe Natalii początki

Autor: Olga Rudnicka

Skąd się wzięły Natalie? Ich ojcem był Jarosław Sucharski – kłamca i bigamista. przestępca czy tajny współpracownik?

Dziesięcioletni Jarek – zdolny. inteligentny. sprytny i ambitny – zwrócił uwagę Kazimierza Kozibrody. oficera służb bezpieczeństwa. Ten wziął chłopca pod swoje skrzydła i pokierował jego dalszym życiem oraz karierą. Spełniwszy marzenie swego podopiecznego o studiach na wydziale historii sztuki. wychował sobie oddanego współpracownika. którego wykorzystywał do własnych celów.

Ale wkrótce się okazało. że uczeń przewyższył mistrza…

Jarosław Sucharski. zręcznie poruszając się w realiach socjalistycznej Polski. wkracza w niebezpieczny świat czarnego rynku. przemytników dzieł sztuki. fałszerzy obrazów. handlarzy złotem i brylantami. Niebawem przenosi swoje interesy na arenę europejską.

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka cyklu powieści sensacyjnych ‚Natalii 5’ i wielu innych powraca w prequelu serii.

Miłośniczka zwierząt. natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


ISBN

9788381297165: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/bogowie-musza-byc-szaleni-aneta-jadowska-183201u

Cena:


Likwidator’44

Autor: Dominik Kozar

Powieść kryminalna. która burzy nasze wyobrażenia o okupowanej stolicy! Podziemna Warszawa szykuje się do powstania. a za Wisłą gromadzą się radzieckie wojska. Tymczasem w mieście dochodzi do dziwnych zabójstw. które zdają się nie mieć nic wspólnego z ruchem oporu. Ofiarami są zarówno gestapowcy. jak i żołnierze podziemnej Armii Krajowej. Okoliczności zbrodni wskazują na działanie seryjnego mordercy. Duet policjantów – wypuszczony z Oświęcimia Polak i pracujący w Kripo Niemiec – próbuje jak najszybciej znaleźć sprawcę. Choć morderca zostawia na miejscu zbrodni kartkę z nazwiskami swoich kolejnych ofiar. wytropienie go graniczy z cudem. Prawda. do której w końcu dojdą. okaże się dużo bardziej skomplikowana. niż myśleli. Motyw zbrodni połączy bowiem kilku obcych sobie mężczyzn. działających w

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


ISBN

9788381251198: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/w-domu-harlan-coben-jan-krasko-33637u

Cena:alfred mahan, grzechy kościoła, czapkins historia tomka mackiewicza, remigiusz mróz cykl chyłka, umysł ponad nastrojem, nauczyciel tańca, audiobook zbrodni i kary, stelar marek, prawdziwe kolory, dziadu cz 2, linda lisiewicz, wyzwanie stoika, goszczyński seweryn, ustrój królestwa polskiego, piotr glas dzisiaj trzeba wybrać, aspekty kultury, charitas…