ISBN

ISBN

9788395270697: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/bladzaca-we-mgle-magda-mila-178362u

Cena: 7.99


Madame Zero i inne opowiadania

Autor: Sarah Hall

Premierowy wybór prozy wielokrotnie nagradzanej brytyjskiej pisarki Sarah Hall. Niezwykły zbiór zmysłowych. czasem mrocznych opowiadań. które rozgrywają się w zaskakujących krajobrazach – wiejskich. przemysłowych. psychologicznych – nieustannie rezonujących niepokojem.

Czy akcja toczy się podczas apokaliptycznej burzy. na lokalnym basenie czy w sali operacyjnej. opowiadania Hall zamieszkują głęboką krainę między naturą a miastem. codziennością a surrealizmem. ludźmi a zwierzętami.

„Tak przerażająco doskonały. że jego lektura jest niemal bolesna. Z pewnością najlepszy zbiór opowiadań. jaki czytałem od dekady”.

– Wells Tower

„Wyjątkowa. wciągająca. przerażająca i autentyczna”.

– „Guardian”

„Dwukrotnie nominowana do N

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 20.9


Obserwuję cię

Autor: Teresa Driscoll

Kiedy Elle Longfield spotyka w pociągu dwóch młodych mężczyzn rozmawiających z nastoletnimi dziewczynami. nie widzi w tym nic niepokojącego. dopóki nie dowiaduje się. że właśnie opuścili więzienie. Natychmiast odzywa się w niej instynkt macierzyński. ma syna w podobnym wieku. Ostatecznie przenosi się do innego wagonu. nie chcąc się wtrącać. Nazajutrz okazuje się jednak. że jedna z dziewczyn. Anna. zaginęła. Elle zgłasza się na policję.

Po roku Anna ciągle jest uznana za zaginioną. a Elle zaczyna dostawać anonimowe pogróżki. Tropy prowadzą do matki zaginionej dziewczyny. jednak podejrzenia wynajętego detektywa skupiają się na innych członkach rodziny i przyjaciołach. którzy najwyraźniej mają coś do ukrycia. Za to wszyscy bacznie obserwują Elle.

Świetnie skonstruowana intryga i znako

:

Cena:


Mistrzynie kamuflażu

Autor: Magda Omilianowicz

Piją z radości. Piją z rozpaczy. Piją. bo lubią lub same do końca nie wiedzą dlaczego. Przecież wszyscy wokół piją tak samo.

Magda Omilianowicz rozmawia z kobietami. których życiem zawładnął alkohol. oraz z osobami z ich otoczenia: terapeutami i dorosłymi już dziećmi (DDA). Z tych wstrząsających wywiadów i opowieści wyłania się prawdziwy obraz Polki w szponach nałogu.

Reporterka szuka odpowiedzi na to. dlaczego kobiety coraz częściej sięgają po alkohol oraz jak są postrzegane przez innych i przez same siebie. Przedstawia historie osób. których życie jest podszyte fałszywym poczuciem bezpieczeństwa. lękiem i wstydem. Jednocześnie skłania do przemyśleń: kiedy picie staje się chorobą? Gdzie leży granica między świadomym i kontrolowanym spożywaniem alkoholu a uzależnieniem? Cz

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 34.9


ISBN

9788380436152: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/s-o-s-dla-stawow-anna-piekarczyk-katarzyna-olejniczak-184902u

Cena: Katarzyna Olejniczak


W tajnej służbie

Autor: Lee Child

Jack Reacher. który właśnie zawitał do Atlantic City. nadaje się do tej roli idealnie. Na prośbę ambitnej agentki Secret Service przyjmuje to nietypowe zlecenie. nie mając pojęcia. że zagrożenie jest jak najbardziej realne. Prawdziwi zamachowcy są doskonale zorganizowani i gotowi na wszystko. A Reacher stanie na linii ognia.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 32asztawakragita, poradnik diablo 3, triada platońska, uwikłani bez końca pdf, pies baskervillów audiobook, a to historia, książka sztuka kochania pdf, skóra. fascynująca historia, wiedźmin książki kolejność czytania, lewica kraków, epub vs mobi, witold wielki, gta vice city poradnik, 365 książka pdf, była arabską stewardesą, pediatria kawalec najnowsze wydanie, norman finkelstein książki, rużyczka, kindle epub or mobi, historia niemiec książka, dietoterapia włodarek pdf…