1

1

:

:

Cena:


Nieboskie stworzenia

Autor: Irena A. Stanisławska

Dlaczego Kościół nie kocha wszystkich boskich stworzeń. choć chrześcijaństwo jest ponoć religią miłości? Dlaczego wyklucza zwierzęta? Dlaczego godzi się na rzeźnie. polowania i sprowadza czujące istoty do roli pożywnego posiłku? Czemu nie ma poszanowania dla ekologii planety w jej stworzonej przez Boga nieskalanej doskonałości? Skąd się bierze lęk kleru przed traktowaniem kobiet jako pełnoprawnych osób? Skąd taki problem z ludzkim podejściem do uchodźców. osób niepełnosprawnych. czy homoseksualnych? Czy Kościół może się jeszcze zmienić?Z Dorotą Sumińską. najsłynniejszą polską doktor weterynarii i Animalpastorem Tomaszem Jaeschke. duszpasterzem ludzi i zwierząt. rozmawia Irena A. Stanisławska.Nieboskie stworzenia. Jak Kościół wyklucza to inspirująca rozmowa o Kościele.

34.9: https://woblink.com/ebook/pokolenie-89-sawulski-jakub-153851u

Cena:


Głos przeszłości

Autor: Zbigniew Zborowski

Dwie Warszawy – ta z czasów wojny i współczesna. Łączy je miłość. zagadka i… zbrodnia.

W warszawskim getcie giną młode kobiety. Nikt nie był zainteresowany szukaniem Golema – brutalnego mordercy. Przemierzając szmuglerskie meliny i skorumpowane urzędy. tropem zbrodni podąża były funkcjonariusz polskiej Policji Państwowej. Żyd. ojciec młodej Cyli – Andrzej Bartycki.

W tym samym czasie do getta wkracza z tajną misją podoficer oddziału AK – Jerzy Popławski – zadeklarowany antysemita. Mimo swoich przekonań. mężczyzna zakochuje się w Cyli. a ich miłość przetrwa wszelkie przeciwności.

Warszawa rok 2017. Piotr Hamer. recydywista. który stara się zostać uczciwym człowiekiem. Pracuje w hospicjum. gdzie zaprzyjaźnia się z Lusią. młodą dziewczyną z dobrego domu. Na skutek splotu zdarzeń oboje wchodzą w drogę „czyścicielom kamienic”. lecz to nie oni są największym problemem.

W cieniu czai się Golem – morderca sprzed ponad pół wieku!

Pasjonująca zagadka i miłość przekraczająca granice w wiernie odmalowanym klimacie okupacyjnej Warszawy. Skrupulatnie przedstawione ówczesne realia. napięcia i gusta żyjących wtedy ludzi oraz wątek współczesny napędzany warszawską aferą reprywatyzacyjną.

Zbigniew Zborowski – dziennikarz i autor sześciu książek cieszących się powodzeniem. Laureat wyróżnienia w literackim konkursie miesięcznika „Fantastyka”. absolwent Studium Scenariuszowego przy Łódzkiej Szkole Filmowej.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99upadli, horla, ewa dąbrowska książka pdf, proces rdzawienia, pozłacana rybka audiobook, wojny wikingów tom 7, dzieci na śniegu, powieść waltera scotta, masa o kilerach polskiej mafii, magnus chase młot thora chomikuj, jacek szołtysek, kazimierz sejda, ania z avonlea ebook, zamień chemie na jedzenie, był sobie szczeniak ellie, zdrowe jelita książka, grzegorz szymanik, nobel literacki, bralczyk zwierzyniec, case study przykłady pdf, ebooki online, buldog francuski książka, jakub szamałek ukryta sieć…