Światła w jeziorze

Światła w jeziorze

Autor: Małgorzata Lisińska

Gdy po dwóch latach kompletnej uczuciowej suszy. dopadnie cię klęska urodzaju. możesz mieć problem z wyborem.Karolina jest zabawną i błyskotliwą dziewczyną. od roku zakochaną bez wzajemności w koledze z pracy. I oto któregoś dnia spotyka go nad jeziorem. a wszystko się zmienia. Że jednak świat bywa złośliwy. na drodze Karoliny staje nie tylko Kuba. ale i pewien nieprawdopodobnie seksowny Włoch…Przezabawne perypetie miłosne i rodzinne głównej bohaterki są tematem pierwszej obyczajowej powieści Gosi Lisińskiej z serii Miłość w Tychach.

Światło w jeziorze” to zabawne perypetie miłosne przebojowej i pewnej siebie Karoliny Wójcik. która po kilku latach samotności. z dnia na dzień staje przed trudnym wyborem… Ta lekka. zabawna i skomplikowana historia. zapewni Wam ni

12.95: https://woblink.com/ebook/hrabia-monte-christo-tom-ii-aleksander-dumas-141458u

Cena:


Czarownice z Salem Falls

Autor: Jodi Picoult

Jack St. Bride. nauczyciel w prywatnej szkole dla dziewcząt. nie ma innego wyjścia – musi całkowicie zerwać ze swoim dawnym życiem. które legło gruzach z powodu zakochanej w nim uczennicy. Szukając miejsca. w którym mógłby się ukryć i pogrzebać przeszłość. trafia do sennego miasteczka Salem Falls w Nowej Anglii. Powrót do nauczania nie wchodzi w grę. zostaje więc pomywaczem w małej restauracji należącej do Addie Peabody. Wkrótce między właścicielką a skromnym. bezpretensjonalnym Jackiem rodzi się uczucie. Niestety. w sielskim miasteczku mieszka też czwórka skrywających mroczne tajemnice nastolatek. które obierają sobie Jacka za cel niecnych knowań. Rozpętuje się współczesne polowanie na czarownice i Jack po raz kolejny musi walczyć z wymiarem sprawiedliwości oraz z uprzedzeniami.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 7.49


EPUB.MOBI

154185: 34.3

https://woblink.com/product-publication/download/154185/epub

:

Cena:


Potęga kobiecości

Autor: Helen Andelin

Co sprawia. że kobieta staje się fascynująca w oczach męża? Co daje kobiecie szczęście w małżeństwie? To tylko dwa z wielu pytań. na które odpowiada Helen Andelin w światowej klasy bestsellerze. dzięki któremu wiele milionów małżeństw mogło na nowo zaznać szczęścia. Dzięki tej książce dowiesz się:

Co sprawia. że mężczyzna nie potrafi się oprzeć kobiecie?

W jaki sposób kobieta może rozbudzić w mężczyźnie uczucie wielkiej miłości?

O ośmiu zasadach szczęśliwego związku.

Jak na nowo rozpalić płomień namiętności?

W jaki sposób możesz uwypuklić dobre strony męża i czerpać z tego korzyści?

Co powinna zrobić kobieta aktywna zawodowo?

P

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 31god of war 3 kronos, kontratyp mroz, aneta domagała, zaginione laleczki pdf, fnaf kolorowanka, georgi gospodinow, pamięć absolutna. nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia, chmielarz rana chomikuj, koniec dekady, jestem poza kontrolą, pwn skrot, wolf magda mila pdf, agonistyka, dna moczanowa dieta i jadłospisy dla smakoszy, patron małżeństw, virion tom 3 kiedy, zwiadowcy 14 premiera, egzaminy gimnazjalne pdf, paulina świst komisarz pdf, szatan z siódmej klasy audiobook, demon w watykanie pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin