Cena pocałunku

Cena pocałunku

Autor: Kage Linda

Nie obchodzi mnie. co mówi moja kuzynka; nie jestem królową niemożliwych związków. To. że mój ostatni chłopak próbował mnie zabić i zostawił mi bliznę na szyi. a potem zmusił do przeprowadzki na drugi koniec kraju i legalnej zmiany nazwiska na Reese Randall. nie znaczy wcale…

Okej. kogo ja próbuję oszukać? Jak na świeżo upieczoną studentkę college’u. mam okropne doświadczenia z facetami.

Nic dziwnego. że miłość to ostatnia rzecz. o jakiej myślę. gdy w moim życiu pojawia się Mason Lowe. Ale trudno zignorować chemię między nami. Nasza więź przeczy logice. A on jest po prostu diabelsko przystojny. W jego towarzystwie bardziej niż kiedykolwiek czuję. że żyję. Lubię się nawet z nim sprzeczać. Mógłby być moją bratnią duszą… gdyby nie jeden mały problem.

Jest żigo

30.9: https://woblink.com/ebook/krucze-pierscienie-2-zgnilizna-siri-pettersen-22771u

Cena:


Dziewczyna mojego brata

Autor: K.A. Linde

Kiedyś chodziłam z jego bratem. On tego nie pamiętał. a ja wolałabym zapomnieć. Od dawna nie chciałam mieć nic wspólnego z tą rodziną. ale kiedy wróciłam do domu. Jensen Wright wtargnął w mój świat. Miał pewność siebie miliardera i boski seksapil. Nawet ja musiałam ulec naszej wzajemnej fascynacji. Wpasował się w moje życie niczym brakujący kawałek układanki. Szkoda. że zapomniał o tym. co mogłoby nas zniszczyć. Bo Jensen Wright niczym się nie dzieli. Z nikim. A jeśli jego brat odkryje prawdę. wszystko może runąć. Wziąwszy to pod uwagę. czy się nie pomyliłam?

Wydawnictwo: Burda

Cena: 29


ISBN

9788379761302: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/pojde-twoim-sladem-ryszard-cwirlej-141211u

Cena:


Dieta IF

Autor: JB Rives

Rewolucyjna metoda odchudzania. kompatybilna z innymi dietami Intermittent Fasting to idealny sposób na utratę wagi bez względu na to. jaki tryb życia prowadzisz i co ląduje na twoim talerzu Właśnie dokonałeś przełomowego wyboru – sięgnąłeś po książkę o IF. metodzie odżywiania. której podstawą jest post przerywany. Dzięki przeplataniu faz jedzenia i niejedzenia wreszcie zrzucisz zbędne kilogramy. Jak to możliwe? Posty są wpisane w nasz metabolizm. W stanie naturalnym nie tyjemy! Wystarczy posłużyć się tą wiedzą. by odzyskać zgrabną sylwetkę. Z książki dowiesz się między innymi: ● o przyczynach tycia; ● o najnowszych odkryciach na temat krótkotrwałego postu; ● o tym. jak zwiększyć stężenie hormonów spalających tłuszcz; ● o niewiarygodnych korzyściach diety IF dla zdrowia; ● o tym. jak wdrożyć IF. by cieszyć się dobrym samopoczuciem. Większość diet jest obliczona na szybki. ale krótkotrwały efekt. IF to program zmiany podejścia do odżywiania. Zapomnij o liczeniu kalorii i wylewaniu siódmych potów na siłowni. Skłoń organizm do czerpania energii ze swoich rezerw tłuszczowych. Czy jest coś prostszego niż patrzenie co jakiś czas na zegarek po to. by schudnąć?

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 21.9


Jak nie dać sobą manipulować

Autor: Christel Petitcollin

MANIPULATORZY ROZPORZĄDZAJĄ JEDYNIE TAKĄ MOCĄ. JAKĄ IM NADAJEMY „Kiedy mają przed sobą ludzi przenikliwych. pozbieranych i stanowczych. stają się bezbronni. Nie mam najmniejszego zamiaru «unicestwiać» biednych manipulatorów. Dążę jedynie do tego. aby nie pozostawiano im pola do działania i by nie mogli wyrządzać tylu szkód. Chciałabym także. abyś mógł utrzymywać z nimi kontakty. dokładnie wiedząc. czego się po nich spodziewać”. Manipulacja przybiera różne formy: od szantażu emocjonalnego w rodzinie czy w pracy po dominację jednej osoby w związku czy silny wpływ przyjaciela. Co najgorsze. na każdym etapie życia możemy spotkać ludzi. którzy będą chcieli nas wykorzystać. żeby osiągnąć własne cele. Ich techniki – jednocześnie proste i wyrafinowane – są niezwykle skuteczne. dlatego wielu z nas żyje w toksycznych relacjach. nawet o tym nie wiedząc. Z tej książki. powstałej na podstawie historii ofiar manipulatorów. dowiesz się. dlaczego właśnie osobom nadwydajnym mentalnie trudno jest wychwycić pozorną życzliwość i wskazać źródła manipulacji. Pomoże ci ona także rozpoznać toksyczne osoby wokół siebie i uwolnić się od nich. Stosując się do zawartych w niej porad. przestaniesz być w końcu seryjną ofiarą manipulacji i odzyskasz upragnioną niezależność psychiczną. „…podzielę się z tobą wszystkim. co wiem o manipulatorach. co zrozumiałam z ich osobowości i czego się u nich doszukałam. Wyzwolisz się spod ich wpływu tylko. jeśli dostrzeżesz i zrozumiesz. kim są naprawdę. co. jak i dlaczego robią. I od razu. korzystając z okazji. odpowiem na zadawane mi tysiące razy pytanie: nie. nie mam osobistych porachunków z manipulatorami i nie pałam do nich nienawiścią!”

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 34.9


ISBN

9788324061112: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/zaczekaj-na-mnie-monika-michalik-186012u

Cena:


Ukrwienia

Autor: Janusz Leon Wiśniewski

Anna kocha męża. ale czułość otrzymuje od Andrzeja. Konstanty. Julia i Sarah nie mogą bez siebie żyć. Chociaż żyją w trójkącie – nie czują zazdrości…

Nie trzeba wymyślać skomplikowanych fabuł – wystarczy słuchać. zachwycać się i wzruszać. Janusz Wiśniewski raz jeszcze przybliża nam prawdziwe historie przypadkowo napotkanych. zwykłych-niezwykłych ludzi. Ludzi. których zawsze łączy pragnienie miłości i bliskości innych. To każdy z nas – chociaż oddzielają nas mury niezrozumienia i niewiedzy – każdy nosi w sobie historię skrywającą głęboką prawdę o człowieku.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 20.9rob roy powieść, melissa joy jonsson, dragon age inkwizycja crestwood, siostry krwi, w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej po angielsku, głuchowski dmitrij, michał kuziak, równania różniczkowe cząstkowe, adam klimek żona, pułapki myślenia. o myśleniu szybkim i wolnym pdf, zachłanni, camilla lackberg książki, kłaniać się, fizjologia człowieka w zarysie pdf, monika gwóźdź, ferdydurke audiobook darmowy, przygody 10 skarpetek audiobook, magdalena talar, miedzianka historia znikania…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin