E-commerce

E-commerce

Autor: Justyna Skorupska

Książka jest pierwszą na rynku publikacją z zakresu e-commerce uwzględniającą polską specyfikę. Obejmuje zarówno aspekty strategiczne. jak i finansowe handlu w internecie oraz zawiera pełen proces: od strategii e-biznesu aż po budowanie business case i zarządzanie kanałem e-commerce. Jest wzbogacona o studia przypadków z polskiego rynku oraz o praktyczne narzędzia zarządcze.

Została napisana z myślą o praktykach związanych z branżą handlu internetowego. Jest również cennym źródłem wiedzy dla studentów kierunków ekonomii. zarządzania. marketingu i handlu elektronicznego.

Świetne kompendium wiedzy na temat handlu elektronicznego. w którym autorka zawarła podstawowe pojęcia i definicje dotyczące tego rynku. zarówno w

:

Cena:


Ślepy zabójca

Autor: Margaret Atwood

Opowieść. którą snuje Iris Chase. staruszka z bogatej acz podupadłej rodziny kanadyjskich przemysłowców. jest jak szkatułka z kilkoma ukrytymi dnami. Myśli Iris obsesyjnie krążą wokół dramatycznych losów siostry Laury. która zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach zaraz po wydaniu swojej powieści pt. „Ślepy zabójca”. Kontrowersyjna książka. która opowiada o uczuciu dziewczyny z bogatej rodziny do ubogiego rewolucjonisty i autora podrzędnych powieści przyniosła Laurze złą sławę. a może nawet śmierć. Czy historia tegoż buntownika i jego opowieść pomoże zamknąć wszystkie wątki i dokończyć to. co zostało przerwane?

 

Te splecione historie dopełniają się i pokazują. że w literaturze najbardziej fascynująca jest istota samej opowieści.

https://woblink.com/product-publication/download/176949/epub: 1

Cena:


Hanka

Autor: Katarzyna Droga

Wyszła na scenę wystraszona. blada. Muzyka gruchnęła. ale ona nie mogła wydobyć z siebie głosu. Wybiegła za kulisy z płaczem. wśród drwin i gwizdów. Koleżanki patrzyły z nieskrywaną satysfakcją. Co jej pozostało? Wrócić do obskurnej kamienicy na Woli i zostać krawcową jak matka? A może udowodnić światu. że klęska poprzedza wielki sukces?

Gdy dziesięć lat później jechała przez Warszawę własnym luksusowym chevroletem. ścigały ją zachwycone spojrzenia i szepty: „To Ordonka!”. Mężczyźni za nią szaleli. a kobiety czesały się i ubierały tak jak ona. To dla niej hrabia Michał Tyszkiewicz popełnił mezalians. którego rodzina nigdy mu nie wybaczyła. A Hanka kochała mocno. odważnie. całym sercem – ale tylko na chwilę.

Katarzyna Droga zabiera czytelnika we wspa

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 28


ISBN

9788381781725: Wydawnictwo

Format

30.75: https://woblink.com/ebook/ostatnia-noc-olivii-christina-mcdonald-173927u

Cena:


ISBN

9788380888210: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/strategie-choreograficzne-tomasz-ciesielski-mariusz-bartosiak-33473u

Cena: Mariusz Bartosiakbrian mcclellan, przekręt paulina świst, 365 dni film chomikuj, pan samochodzik i winnetou pdf, laboratorium w szufladzie chemia, pocisk magazyn literacko-kryminalny, vi keeland naga prawda, gauden grzegorz, pan tadeusz torrent, spotykam twoje słowo klasa 7, porzucone sutanny pdf, pakt ribbentrop beck pdf, czytaj książki online, dary anioła 2 pdf, farming simulator 19 poradnik, książka psie sucharki, senatus consultum, dorota klus stańska…