Prezent od Czasu

Prezent od Czasu

Autor: Mateusz Jonkowski

Nie ważne czy jesteś duży czy mały. pewnie lubisz dostawać prezenty. Czekasz na nie. na Gwiazdkę. w dniu swoich urodzin i w ten sobotni poranek będący kolejną ważną rocznicą w Twoim życiu.

 

Założę się. że chętnie poszukujesz upominków dla bliskich Ci osób. Zastanawiasz się co sprawi im radość. Teraz…pewnie już to wiesz…

 

A czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się dostać coś niespodziewanego. Coś o czym marzyłaś. ale nie mówiłaś lub…pogodziłaś się z tym. że „to coś” musi poczekać.

 

Wiecie…Czasem jest tak. że dostajemy to czego. tak naprawdę potrzebujemy. nawet gdy początkowo nie zdajemy sobie z tego sprawy…

 

Od autora:

Macie przed sobą moje pierwsze opowiadanie. Moją pierwszą poważna publikację. Jest tu – na wyciągnięcie

0: https://woblink.com/ebook/prezent-od-czasu-pdf-mateusz-jonkowski-202181u

Cena:


Najlepsze święta markizy Kingston

Autor: Georgie Lee

Rodzina namawia Klarę Kingston. by wreszcie opuściła wiejską samotnię i wzięła udział w świątecznym przyjęciu. Klara jedzie tam pełna obaw. bo właśnie w tej rezydencji doznała kiedyś największego upokorzenia. Wszyscy widzieli. jak Hugh Almstead z nią flirtował. a potem pospiesznie wyjechał. by poprosić o rękę inną pannę. Teraz spotykają się ponownie i Klara zaczyna wierzyć. że przed laty Hugh nie miał wyboru i wcale nie chciał jej ośmieszyć. Niestety ich odradzające się uczucie zostaje wystawione na kolejną ciężką próbę. Wyjdą z niej zwycięsko. jeśli zamiast wierzyć plotkom. posłuchają głosu serca.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 12.99


Naga narzeczona

Autor: Anton Czechow

“Naga narzeczona” to opowiadanie Antoniego Czechowa. jednego z najsłynniejszych rosyjskich pisarzy i dramaturgów. Uznawany jest powszechnie za mistrza małych form literackich.

„Wieczór był wspaniały. Poetycka dusza Smyczkowa stopiła się w jedno z pięknem i harmonią otoczenia. Lecz jakże słodkie uczucie go ogarnęło. gdy odpłynąwszy ze sto kroków od miejsca swej kąpieli. ujrzał śliczną dziewczynę. spoczywającą na urwistym brzegu i zajętą łowieniem ryb. Smyczkow wstrzymał oddech i zamarł pod napływem najróżnorodniejszych uczuć: wspomnienia dawnej przeszłości. tęsknota za tym. co przeszło. nagle zbudzona miłość… Mój Boże. a jemu się zdawało. że nie jest już w stanie pokochać”

Fragmenty z książki: Anton Czechow. „NAGA NARZECZONA”

Wydawnictwo: Avia A

Cena:


PDF

207677: 24.95

https://woblink.com/product-publication/download/207677/pdf

:

Cena:


ISBN

9788382261134: Wydawnictwo

Format

4.49: https://woblink.com/ebook/potwarz-anton-czechow-201947u

Cena:suworow książki, yalom psychoterapia grupowa, agnieszka macią, najniebezpieczniejszy człowiek świata, skazany na góry, produkty turystyczne, osho książki pdf, żelazny kanclerz, paweł mielcarz, marek mozgawa, kultura śmierci, komisja jakiego, grzegorz surdy, biały kieł książka, harry potter i czara ognia ebook, analfabet, wiersze liryczne, audiobook czarna owieczka, helena szewczyk, kodeks pracy z komentarzem pdf…