ISBN

ISBN

: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook_czasopisma/czas-literatury-2-10-2020-autor-zbiorowy-189923

Cena:


ISBN

9788394692117: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/osobliwosc-rozmaitosci-grzegorz-bernatek-190785u

Cena:


ISBN

9788324264575: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/nieswiadome-na-scenie-witkacy-i-psychoanaliza-dybel-pawel-191166u

Cena:


Ten wyrażający uległość

Autor: Beata Patyna

Po traumatycznych wydarzeniach. Laura decyduje się wyjechać z Polski do Niemiec i ułożyć sobie życie na nowo. Wkrótce okazuje się. że młoda kobieta ma niezwykłą smykałkę do biznesu. a założona przez nią sieć kawiarni staje się jedną z najbardziej popularnych w kraju. Spektakularne sukcesy zawodowe nie idą jednak w parze ze szczęściem w życiu osobistym. Laura. u której w młodości zdiagnozowano zespół Aspergera. ma trudności z prawidłowym nazywaniem uczuć. a swoją wiedzę o otaczających ją ludziach opiera w dużej mierze na wypracowanej metodzie klasyfikacji uśmiechów. Jej wolny czas wypełniają randki z przypadkowymi osobami. spontaniczny seks i szalone imprezy. Do czasu. gdy na jej drodze pojawi się Marta. wyjątkowo utalentowana masażystka. która tak samo jak Laura. skrywa kilka bardzo smutnych taje

27: https://woblink.com/ebook/nick-primeon-marek-szymanski-191266u

Cena:


Randka z marzeniami. czyli oko w oko z samym sobą

Autor: Jarosław Kowalczyk

Książka dedykowana jest każdemu kto chce rozbudzić w sobie swoje najskrytsze Marzenia i zacząć je realizować otwierając im nowy rozdział w swoim życiu. 

Jest to książka na każdym etapie życia. Nie zawsze łatwa. Wymagająca myślenia i szczerości. Tej najtrudniejszej: z samym sobą! 

Misja książki 

Chciałbym. aby na świecie było więcej osób przebudzonych.

Dlatego chcę podzielić się wartością. która zmieniła moje życie. ale też tysiąca innych osób.

Doświadczeniem. które zdobyłem przez blisko 7 lat pomagania innym jako trener personalny i trener mentalny.

Niech ten świat będzie lepszy dzięki temu. że Ty na nim jesteś!

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena:


Precious Bane

Autor: Mary Webb

Precious Bane is also the story of Gideon. the doomed brother of Prue. no less decisive. but with different motives. Determined to defeat the poverty of their farm. he devotes all his strength to making money. The only thing that distracts him from these ambitions is that he abandons her for a stronger attraction to his money.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Ponad światem

Autor: Scott Ellsworth

To był wyścig na dach świata.

Gdy w latach 30. XX wieku narastało napięcie pomiędzy największymi potęgami Europy. w Himalajach szalała już inna walka. Zespoły wspinaczy z Wielkiej Brytanii. nazistowskich Niemiec i Stanów Zjednoczonych rywalizowały ze sobą w wyścigu o najwyższe szczyty świata. w tym Mount Everest i K2. W odróżnieniu od dzisiejszych wspinaczy mieli niewiele zdjęć i map czy sprawnej aparatury tlenowej. a w góry szli w skórzanych butach i bawełnianych parkach. O dziwo. na przekór wszystkiemu wkrótce dotarli dalej i wyżej. niż ktokolwiek mógł się spodziewać. A gdy tak się stało. ich wyczyny przyciągnęły uwagę świata.

Książka Ponad światem. opisująca wydarzenia rozgrywające się w Londynie. Nowym Jorku. Niemczech. Indiach. Chinach i Tybecie. nie stanowi

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 36.99


Matka wie najlepiej

Autor: Peikoff Kira

Najgorszy koszmar matki i śmiertelny sekret prześladujący rodzinę od pokoleń

Ośmioletni syn Claire Abrams umiera w wyniku odziedziczonej po matce mutacji genetycznej. Claire się nie poddaje i postanawia zawalczyć o macierzyństwo. Kontaktuje się z Robertem Nashem. nieortodoksyjnym specjalistą od płodności. współpracującym z ambitną badaczką Jillian Hendricks. gotową za wszelką cenę zmienić oblicze nauki.

Claire. Robert i Jillian łączą siły. by stworzyć dziecko z trojgiem genetycznych rodziców. Ten bezprecedensowy przełom może uchronić potomstwo przed odziedziczeniem śmiertelnej choroby. Informacja o nielegalnym eksperymencie trafia do niewłaściwej osoby. Podczas gdy Robert i Claire ukrywaja się. Jillian sama ponosi konsekwencje i odbywa karę.

Po dziesięciu latach życia w zazdrości i wykluczeniu Jillian powróca. Nic jej nie powstrzyma przed odzyskaniem mężczyzny i dziecka. z którymi miała stworzyć rodzinę.

Kira Peikoff jest autorką czterech powieści; Matka wie najlepiej to jej debiut na polskim rynku. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Nowojorskim i studia magisterskie z bioetyki na Uniwersytecie Columbia. Jej artykuły ukazały się w „New York Timesie” czy „Popular Mechanics”. Peikoff jest dumną członkinią stowarzyszeń The Authors Guild. International Thriller Writers i Mystery Writers of America. Mieszka w New Jersey z mężem i synkiem.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 36.99chyłka cykl, uniesienie stephen king, nesbo czerwone gardło, entomologia sądowa, psychologia rozwoju człowieka tom 2 pdf, przemysław marciniak, lego przygoda poradnik, zapiska.pl mp3, obciążenia budynków i konstrukcji budowlanych według eurokodów, ulisses audiobook, e-marketing współczesne trendy pakiet startowy, diagnostyka obrazowa pdf, zmysłowa dziewczyna z miasta pdf, miłość jest warta starania, czując. rozmowy o emocjach, komedia gabrieli zapolskiej…