Płomienie winy: część 5

Płomienie winy: część 5

Autor: Inger Gammelgaard Madsen

Liv Løkke ma koszmary senne wywołane rozdrapywaniem ran z przeszłości w związku z pożarem jej domu. Kontaktuje się z nią Anne Larsen. Dziennikarka odwiedziła też jej brata. Liv jest bardzo ciekawa tego. o czym rozmawiała Anne z Villadsem. i niechętnie zgadza się na spotkanie w kawiarni w Randers. Jednak oskarżenia dziennikarki wywołują u niej taką wściekłość. że rozgniewana opuszcza kawiarnię. Kiedy w tabloidzie ‚Ekstra Bladet’ czyta. że syn Johana Boje widział zbiegłego kierowcę. jedzie do domu Johana Boje i spotyka jego syna przed garażem. w miejscu. gdzie mieszkańcy zostawiają kwiaty i kartki. aby uczcić pamięć zmarłego funkcjonariusza.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


ISBN

9789276215929: Wydawnictwo

Format

0: https://woblink.com/ebook/-male-kroki–203225u

Cena:


Superbohater z antyku. t.1 Oto Herkules!

Autor: Stella Tarakson

Pełne humoru i przygód wprowadzenie do mitów greckich: opowieść o chłopcu. który sprawdza na własnej skórze. jak to jest być bohaterem.

Kiedy Tim stłukł antyczną wazę swojej mamy. był to tylko początek jego problemów. Wyzwolony z wazy superbohater – Herkules – może mu napytać biedy. Chce pomóc chłopcu. lecz jego wysiłki wywołują coraz większy zamęt. Trzeba go wysłać z powrotem do lamusa. zanim mama nie odeśle tam Tima.

Wydawnictwo: Heraclon International

Cena: 21.95


Gęsty las

Autor: Barbara Nawrocka Dońska

Powieść jednej z najpopularniejszych autorek PRL-u!

Akcja powieści toczy się w Lądku-Zdroju. po II wojnie światowej. Pod fikcyjnymi imionami i nazwiskami w utworze występują autentyczni mieszkańcy tego miejsca. stali goście tamtejszej restauracji. Alter ego autorki pojawia się tu pod imieniem Grażyna. Mąż bohaterki. Stefan. który jest pierwszym weterynarzem w Lądku. przywodzi na myśl męża Barbary Nawrockiej-Dońskiej. dziennikarza Ryszarda Dońskiego. Postacią. którą można dość łatwo zidentyfikować. znając biografię autorki. jest sąsiad – profesor. Powieść portretuje także . miejscowego aptekarza i proboszcza.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99prawo konstytucyjne w pigułce, dreamland opiatowa epidemia w usa, wiem co je moje dziecko, niccolo machiavelli filozofia, cixin liu koniec śmierci, powtórnie narodzony lektor, krew olimpu pdf, zbigniew ciekanowski, tomasz raczek i zygmunt kałużyński, podstawy pielęgniarstwa tom 2, opowieści z narni audiobook darmowy, doktor sen chomikuj, maurice druon królowie przeklęci, dżuma audiobook, rynek pracy literatura…