Biblia waginy

Biblia waginy

Autor: Gunter Jen

Tyle ważnych pytań. a wokół mnóstwo niesprawdzonych informacji. Ginekolożka położniczka obnaża mity i podaje fakty poparte najnowszymi badaniami naukowymi na temat kobiecej anatomii. zdrowia i seksualności.

Czy jedzenie cukru powoduje grzybicę? Czy włosy łonowe są potrzebne? Czy należy w specjalny sposób dbać o pochwę i srom? Czy twoja pochwa skurczy się i zamknie. jeśli nie będziesz uprawiać seksu? Jaka jest prawda o szczepieniach przeciwko HPV?

W dzisiejszych czasach. gdy króluje klikalność. pseudonauka i rekomendacje influencerów. łatwo stracić orientację. Porady ze stron internetowych. sugestie życzliwych znajomych i niedoinformowanych partnerów czy nawet zalecenia przedstawicieli świata medycznego potrafią się wykluczać. Jak oddzielić prawdę od bzdur?

Doktor Jen Gunter znawczyn

12.99: https://woblink.com/ebook/the-memoirs-of-sherlock-holmes-arthur-conan-doyle-205827u

Cena:


ISBN

9788377796733: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/trzynascie-opowiesci-ksawery-pruszynski-204737u

Cena:


Automat z wodą gazowaną z syropem lub bez. Powieść mińska.

Autor: Niaklajeu Uładzimir

Automat z wodą gazowaną z syropem z lub bez. Powieść mińska to drugie wydanie książki z roku 2015 o tym samym tytule. Jest to opowieść o pragnieniu wolności w Mińsku dławionym żelazną pięścią sowieckiego totalitaryzmu. W gronie stiljagów. noszących koszule w papugi i słuchających rock’n’rolla. rozgrywa się historia miłości. przyjaźni i rozczarowania. W końcu zostaje tylko bezradność po zderzeniu się z twardą rzeczywistością niczym z automatem. z którego nie da się wydusić porcji gazowanej wody. Równorzędnym bohaterem powieści jest stolica Białorusi. zamieszkana przez fascynujące postaci – lingwistycznego geniusza Biga. Tatarkę Nelę. kagebistę Guryka. mordercę Johna F. Kennedy’ego Lee Harveya Oswalda. M

7.99: https://woblink.com/ebook/czarny-czarownik-antoni-ossendowski-199279u

Cena:yellow bahama w prążki audiobook, hosseini, niewyjaśnione zjawiska, plejotropowe działanie statyn, mowa zależna pdf, maple program, dziwne przypadki ludzkiego mózgu pdf, wieża świtu pdf, rankin ian, wszystko przed nami samantha young pdf, jak podrywaja szejkowie pdf, lego harry potter: lata 5-7, baryka, lubimczytac, liubimy czytac, zależna od mafii pdf, krol henryk, uwikłani tom 5 pdf, randall wallace…