ISBN

ISBN

9788381795456: Wydawnictwo

Format

49.98: https://woblink.com/ebook/budzac-lwy-gundar-goshen-ayelet-175443u

Cena:


Niedziela na wsi

Autor: Agata Christie

To miała być spokojna niedziela na wsi. Herkules Poirot. zaproszony na obiad do domu lady Angkatell. trafia wprost na miejsce zbrodni. I nie jest to impertynencki żart ani gra towarzyska! Czerwona krew doktora Johna Christowa kapie do niebieskiej wody w basenie…

Czy lekarz został zabity przez zazdrosną o niego kobietę: żonę. kochankę albo dawną ukochaną? Wszystkie są na miejscu zbrodni. a jedna nawet trzyma w ręce rewolwer… Ale dowody i zeznania wcale nie są jednoznaczne. Tym razem Poirot trafił na godnego siebie przeciwnika. Czy wskazanie mordercy i odkrycie prawdy będzie sprawiedliwym wyjściem?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 17.99


:

:

Cena:


Niepamięć

Autor: Marek Stelar

Podinspektor Dariusz Suder. kilka tygodni po spotkaniu koordynacyjnym polskich i niemieckich służb policyjnych w Szczecinie. wyjeżdża na służbowe spotkanie do Berlina i przy okazji zabiera ze sobą żonę i córkę.

Dwa miesiące później Suder budzi się ze śpiączki w berlińskiej klinice. Cierpi na amnezję. Został postrzelony w głowę. a jego żona i córka zginęły na parkingu przy autostradzie nieopodal małej. podberlińskiej miejscowości.

Kilka tygodni po napadzie akcja przejęcia narkotyków. zorganizowana przez szczecińską policję we współpracy z meklemburskim Bundeskriminalamtem. zakończyła się tragicznie.

W strzelaninie i wybuchu zgromadzonych w portowym magazynie butli z gazami technicznymi zginęło wielu policjantów i członków gangu biorącego udział w p

:

Cena:


Zaopiekuj się mną. Najlepszy opiekun

Autor: Holly Webb

Tosia nie może doczekać się Bożego Narodzenia! Będą to zupełnie wyjątkowe święta. bo wyjeżdża do Walii do ukochanej babci i prababci. Podczas podróży dziewczynka niesiona niesamowitą opowieścią zasypia w pociągu. a kiedy się budzi. okazuje się. że odbyła podróż w czasie! Zostaje przeniesiona w czasy II wojny światowej. kiedy jej prababcia była małą dziewczynką i została ewakuowana na odległą farmę. Na farmie zaś mieszka ktoś wyjątkowy – niezwykły owczarek. który jest najlepszym psim opiekunem na świecie.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 11.9niebieskie migdały książka, jednak mnie kochaj pdf, magiczne drzewo czerwone krzesło test do druku, podręcznik wojownika światła pdf, zbiór zadań z rachunkowości z rozwiązaniami pdf, idealny mężczyzna kristen ashley pdf chomikuj, włodzimierz pis romans, nędznicy książka pdf, operator 112 książka, jamnik z kluskami, jackowski jasnowidz, sklep kameleon pro, twierdza gry, meyrink golem, albatros bankier, vision 2 student’s book, heidi książka…