Pocałunek nieba

Pocałunek nieba

Autor: Wojciech Walaszczyk

Książka. którą trzymasz w dłoniach. jest opisem wydarzeń. jakie miały miejsce na przełomie listopada i grudnia 2018 roku w Centrum Chrześcijańskim Winnica w Rybniku. kiedy to „Niebo pocałowało ziemię”. Autor nie tylko relacjonuje samo wydarzenie. ale także dzieli się tym. czego Bóg nauczył go podczas tego szczególnego czasu nawiedzenia. Z kolei ostatnia cześć książki zawiera inspirujące świadectwa ludzi. w życiu których „Pocałunek Nieba” pozostawił trwały ślad. Po tej lekturze w twoim sercu zapłonie pragnienie Bożej obecności i rozbudzi się głód działania Ducha Świętego – Tego. który wymyka się wszelkim schematom i nieustannie zaskakuje swoją mocą.

Rekomendacje:

Dlaczego uważam. że warto tę książkę przeczytać? Chociaż nie byłem w Winnicy w trakcie Pocałunku Ni

25: https://woblink.com/ebook/poland-can-into-space-michal-sieradzki-206882u

Cena:


Gang

Autor: Artur Górski

Powieść autora serii o gangsterze MASA!

Książka oparta na lekturze akt; wiadomości zebranych od gangstera. który był członkiem mafii pruszkowskiej; zorientowana wokół działań przestępczych w strukturach mafijnych Pruszkowa i Wołomina. Autor przywołuje obraz tych. którzy zajmowali nadrzędne miejsca w przestępczych organizacjach. wspomina zarówno o autorach. jak też realizatorach mafijnych zamierzeń.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Namgay Doola

Autor: Rudyard Kipling

“Namgay Doola” to opowiadanie Rudyarda Kiplinga. angielskiego prozaika i poety. laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury.

“Był raz król. który mieszkał po drodze do Tybetu. bardzo wiele mil w głębi Himalajów. Królestwo jego znajdowało się na wysokości jedenastu tysięcy stóp ponad morzem. a liczyło dokładnie cztery mile kwadratowe. ale. stosownie do natury kraju. większa część tych mil stała pionowo. Dochody jego wynosiły chyba mniej. niż czterysta funtów rocznie. a szły na utrzymanie jednego słonia i armji stałej. liczącej pięciu ludzi.”

Fragment książki – “Namgay Doola”

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 4.39


ISBN

9788381952507: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/kilka-slow-o-milosci-tomasz-kieres-191674u

Cena:


Z ringu do piekła

Autor: Artur Górski

Powieść autora serii o gangsterze MASA!

Książka została określona bestsellerem według tygodnika „Wprost’. Opowieść o zawodowym bokserze. Stanisławie Kubieńcu. walczącym w Berlinie Zachodnim. Bokser zaczyna odgrywać niebagatelną rolę w historiach związanych z przemytem obrazów.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99łacińska terminologia prawnicza pdf, tarkin, sekrety szeptuch pdf, psychologia konfliktów, civilization 6 poradnik, bestia studium zła pdf, słownik medyczny niemiecko polski, książki po japońsku, receptura apteczna jachowicz pdf, jak zaskoczyć kobietę, sztuka zabijania, większość bezwzględna mróz, podstawowy dochód gwarantowany, niewidzialny człowiek książka, inwestycje przedsiębiorstw, ebooki pl, wydawnictwo lampart, stres u dzieci, programowanie robotów przemysłowych, 007 nightfire, książka okruch, scenariusz przedstawienia dla dzieci, erwin thoma książki…