ISBN

ISBN

9788366520844: Wydawnictwo

Format

21.39: https://woblink.com/ebook/swiatlo-ukryte-w-mroku-sharon-cameron-184168u

Cena:


ISBN

9788378181279: Wydawnictwo

Format

37.9: https://woblink.com/ebook/czlowiek-z-wysokiego-zamku-philip-k-dick-5543u

Cena:


Modelki z Dubaju

Autor: Marcin Margielewski

Szokująca opowieść dziewczyny. która doświadczyła piekła prostytucji w Dubaju.

Autor bestsellerów o sekretach krajów arabskich powraca z nową. wstrząsającą historią.

Marzą o pracy w modelingu albo o ślubie z arabskim księciem. Lecą do Dubaju i zostają… prostytutkami. W miejscu gdzie prostytucja jest surowo karana. choć równie powszechna jak piasek na pustyni. nie mówi się o niej wprost. Nazywa się je modelkami. Tak jest ładniej. To wolą klienci. tak wolą one same.
Marcin Margielewski tym razem zagląda za kulisy bliskowschodniego seksbiznesu i za sprawą jednej z dziewczyn. która w nim pracowała. pokazuje. co dzieje się poza przyjęciami na luksusowych jachtach i orgiami w wystawnych pałacach. Jakie koszmary przeżywają „modelki”. gdy nikt nie widzi.
To opowieść o przebiegłych metodach handlarzy prostytutkami. o pułapkach. jakie zastawiają na dziewczyny. i o koszmarach. jakie one przeżywają. O cenie. jaką płaci się za marzenia i naiwność. ale też o kobiecości. która dla jednych bywa przekleństwem. a dla innych niedoścignionym marzeniem.

Ta książka otwiera serię ‚Niewolnicy’ opowiadającą o ludziach. którzy na Bliskim Wschodzie traktowani są jak towar.

Marcin Margielewski – pracował jako dziennikarz radiowy. prasowy i telewizyjny. Przez dziesięć lat podróżował. mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii. Dubaju. Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Autor bestselerowych książek: ‚Jak podrywają szejkowie’ (2019). ‚Była arabską stewardesą’ (2019). ‚Zaginione arabskie księżniczki’ (2020). ‚Tajemnice hoteli Dubaju’ (2020) i ‚Urodziłam dziecko szejka’ (2020).

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Tajemnice zamku

Autor: Lucinda Riley

Odszyfrowanie tajemnic przeszłości. jest kluczem do teraźniejszości – zapierająca dech w piersiach o powieść o miłości. wojnie. odpowiedzialności i odkupieniu. Emilie zawsze odcinała się od swojego arystokratycznego pochodzenia i starała się żyć zupełnie inaczej niż jej przodkowie. Studiowała weterynarię i zajęła się opieką nad chorymi zwierzętami. Nie potrafiła wybaczyć matce. że przez jej zaniedbanie nigdy nie będzie mieć dzieci. dlatego po jej śmierci chce jak najszybciej spieniężyć spadek i wrócić do swojego skromnego mieszkania i pracy. Robi się jej jednak żal zamku z biblioteką i kolekcją starych książek. w którym wraz z tak wcześnie utraconym. ukochanym ojcem spędziła najszczęśliwsze chwile swojego dzieciństwa.  Pos

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena:


ISBN

9788324046553: Wydawnictwo

Format

17.39: https://woblink.com/ebook/zle-matki-sa-najlepsze-matylda-kozakiewicz-29834u

Cena:cassandra clare królowa powietrza i ciemności, zatoka świń książka, toksyczni ludzie pdf, eva garcía sáenz de urturi, wojna peloponeska pdf, messi biografia, statystyczny drogowskaz 3 pdf, zwiadowcy 11 pdf, humor ze szkolnych zeszytów, w zapomnieniu pdf, emisja głosu pdf, nowa heloiza pdf, wawrzyniec scupoli, wszystko tobie, markowy produkt turystyczny, jarosław newerly, legioniści piłsudskiego, kompendium i atlas świata dysku, gazety do pobrania za darmo…